Connect with Us

Humbi të atin pak ditë më parë/ Rudina Dembacaj dedikim prekës: Ti je me mua…

Showbizz

Humbi të atin pak ditë më parë/ Rudina Dembacaj dedikim prekës: Ti je me mua…

Publikuar

-

Pak ditë më parë, aktorja e humorit Rudina Dembacaj humbi babain. Babai i saj u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë.

Së fundmi Rudina ka publikuar një foto te të atin ku ka shkruar fjalë prekëse.

“Ti je me mua në çdo moment”,shkruan aktorja krahas fotos.

I ndjeri u nda nga jeta pas një lufte të gjatë me një sëmundje dhe Rudina ka treguar se ka qenë çdo moment pranë tij, duke shpresuar deri në fund që ai të bëhej më mirë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rudina Magjistari ka një kërkesë për të gjithë/ “Mbani maskën që të shijojmë…”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja rudina Magjistari shpesh herë ka përcjellë mesazhe tek ndjekësit e saj gjatë vitit pandemik. Duke qenë se rastet e të infektuarëve janë të shumt, moderatorja vijon të këshillojë fansat e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shfaqet me maskë, Rudina ka përsëritur të njëjtin mesazh.

Krahas fotos ajo shkruan: “Mbani maskën që të shijojmë verën që kemi përpara.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Modelja Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara. Pak javë më parë ajo u bë qendër e mediave rozë pas videos seksi në vaskë në mes të emisionit.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Kojshia shoë ku ka përforcuar edhe njëherë frazën që ka thënë më parë në një emision.

E pyetur nëse shpenzon për veshjet e brendshme ajo është shprehur:

LEXO EDHE:  “Një këngëtar tallavaje e kërkoi në videoklip”/ Klodiana Lala tregon detaje nga jeta e Eglantina Bucit

LEXO EDHE:  Humbi betejën me sëmundjen/ Regjisori Milkani: Xhodën e qëmtuam që të ri, ishte fotozhenik

“Nuk shpenzoj për të brendshme. Shpenzoj për gardërobë por jo për të brendshme.” Arsyeja pse nuk shpenznon për të brendshmet është se nuk i vesh ato dhe këtë ajo e ka pohuar edhe më parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Juristja seksi nuk përmbahet/ I vë “flakën” rrjetit me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Redona Koçi njihet ndryshe si “juristja seksi” shqiptare. Ajo provokon shpesh herë me fotot e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja së fundi I ka vënë flakën me pamjen e saj.

Ajo shafqet shumë seksi duke treguar të pasmet e saj bombastike. Menjëherë pas publikimit të fotos në rrjet kanë shpërthyer komentet komplimentuese për modelen.

“Bish”, komenton këngëtarja Enca në foton e Redonës.

LEXO EDHE:  “Pas një lëngate të gjatë ndërroi jetë”/ Alibeaj humb njeriun e tij të shtrenjtë

LEXO EDHE:  Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE