Connect with Us

Dashuria dhe financat/ Parashikimi javor sipas Paolo Fox

Horoskopi

Dashuria dhe financat/ Parashikimi javor sipas Paolo Fox

Publikuar

-

Horoskopi i ditës së sotme/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sipas Paolo Fox

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, javën e ardhshme do të duhet të keni shumë kujdes, veçanërisht për sa i përket dashurisë. Mundohuni të mbani nervozizmin tuaj në kontroll. Beqarët do luftojnë për të takuar një person interesant.

Demi

Është një javë që premton shumë gjëra të mira, veçanërisht në frontin e dashurisë. Beqarët mund të kenë një mundësi të këndshme! Nëse përballeni me probleme ligjore, mund të gjeni një zgjidhje në ditët në vijim.

Binjakët

Beqarët do jenë në gjendje të kenë takime nxitëse gjatë fundjavës, ndërsa çiftet do të gjejnë një harmoni të bukur të premten. Puna kërkon shumë energji: përpiquni ta menaxhoni me më shumë paqe nga ana psikologjike.

Gaforrja

Duke qenë nën ndikimin e Mërkurit, këtë javë do të keni sharm për të shitur. Yjet premtojnë suksese në dashuri. Në frontin e punës do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, veçanërisht të hënën dhe të martën.

Luani

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox në ditët në vijim, puna do ju vë para një zgjedhjeje të rëndësishme ose një ndryshimi që do të zbatohet. Në dashuri do të duhet të keni kujdes që të mos grindeni, veçanërisht në fillim të javës.

Virgjëresha

Kujdes nga e enjtja dhe e premtja, sepse Venusi në aspektin e kundërt mund të provokjë njëfarë kontrasti në dashuri. Puna do të marrë shumë kohë dhe energji. Beqarët nuk duhet të nënvlerësojnë një miqësi, sepse mund të rezultojë diçka më shumë …

Peshorja

Ata që presin lajme në punë do të duhet të armatosen me durim: vonesa të mundshme në shikim. Nëse ka sqarime për tu adresuar, shmangni të Dielën, sepse mund të përfundojë në një grindje! Në dashuri duhet të vendosni më shumë besim në të.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, java do t’ju japë shpërblime të këndshme për punën, falë Jupiterit dhe Saturnit. Në dashuri rrota fillon të kthehet: kushtojini vëmendje vetëm ditëve të së martës dhe të mërkurës! Ata që po ndjekin një Dash ose një Luan do të duhet të përdorin kujdes.

Shigjetari

Në vendin e punës, ju mund të merrni një ofertë që do t’ju bëjë të ndryshoni diçka. Në dashuri duhet të jesh shumë i kujdesshëm të premten e ardhshme, veçanërisht nëse je çift. Beqarët Shigjetari nuk janë plotësisht të sigurt se duan të përfshihen në një lidhje.

Bricjapi

Siç rekomandon astrologu i famshëm, ju duhet të menaxhoni financat tuaja më me kujdes. Në punë duhet t’i përkushtoheni projekteve të reja. Në dashuri, gjërat po shkojnë shumë mirë, por do të duhet të përdorni pak më shumë kujdes gjatë fundjavës, sepse mund të dilni në disa konflikte familjare.

Ujori

Në punë është koha për të ndryshuar, veçanërisht nëse ka një projekt, një rrugë që nuk shkon më tej! Në dashuri, ju duhet të frenoni nervozizmin tuaj dhe të kënaqni më shumë atë që ndiheni ndaj partnerit. Venusi është në favor dhe do ju mbështesë, veçanërisht të enjten dhe të premten.

Peshqit

Në dashuri, ju po rimëkëmbeni gradualisht, por ditët në vijim, problemet që lidhen me të kaluarën ose problemet financiare mund të lindin për të prishur harmoninë e çiftit. Në frontin e punës do të keni mbështetjen e dy gjigandëve të kalibrit të Diellit dhe Mërkurit për të realizuar projekte të reja, veçanërisht të martën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Bëjnë gjithçka për të fituar/ Shenjat më të pasura të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Bricjapi

Bricjapët në natyrë nuk kënaqen me pak dhe janë shumë këmbëngulës për të fituar shumë para. Por ashtu si Virgjëresha, ata kursejnë shumë për gjërat e zakonshme por shpenzojnë dhe investojnë në drejtimet që ata i konsiderojnë me leverdi, çka i ndihmon të jenë të suksesshëm dhe shumë analitikë.

VirgjëreshaNë listën e njerëzve më të pasur në botë, përfaqësuesit e shenjës së Virgjëreshës janë në krye. Të lindurit e shenjës së Virgjëreshës janë shumë të prirur për biznes dhe nga ana tjetër janë shumë kursimtarë, çka i bën ata të ecin gjithnjë përpara e të jenë ndër njerëzit më të fuqishëm në botë.

LEXO EDHE:  5 shenjat e horoskopit që duhet t’i kemi frikë kur janë me nerva

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Akrepi

Akrepat si natyrë i kanë shumë qejf paratë dhe nga ana tjetër ata nga natyra nuk dorëzohen asnjëherë dhe nuk e pranojnë dot humbjen, çka i ndihmon të ecin përpara në punë dhe në biznes pa dështuar. Ata gjithashtu nuk e falin konkurrencën dhe janë gati të bëjnë çdo gjë për të fituar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i Paolo Fox për punën, financat dhe dashurinë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i Paolo Fox për punën, financat dhe dashurinë

Dashi

Situata e astrologjisë sugjeron se do të ishte e përshtatshme të mbështetesh më shumë në mbështetjen e të tjerëve. Mos bëni asgjë vetëm këto ditë, mbështetuni tek grupi juaj i punës dhe familja. Ju nuk mund ta shihni fundin e një problemi në punën tuaj ose ndonjëherë me kolegët tuaj. Gjithçka duket e mbërthyer, por do të kalojë në fund të javës.

Demi

Për horoskopin e javës do të angazhoheni me përpjekjen për të ruajtur harmoninë me kolegët ose bashkëpunëtorët tuaj. Një mision i vështirë për disa persona që i përkasin shenjës. Situata ju sugjeron që është më mirë të mos përfshiheni shumë në problemet e problemeve të të tjerëve. Kjo është mënyra më e mirë për të mbajtur paqen e mendjes me veten dhe me të tjerët.

Binjakët  

Keni shikueshmëri të mirë, kjo është një kohë e mirë për të tërhequr vëmendjen nga vetja.  . Mund të ketë disa vështirësi sepse Marsi është në një aspekt të veçantë dhe ju rrezikoni të zemëroheni për një po ose jo. Por kjo gjendje gjithashtu mund t’ju nxisë të bëni më shumë.

Gaforrja

Java e Gaforres fillon me disa çështje për të zgjidhur që prekin familjen dhe shtëpinë. Disa njerëz ndoshta kanë mundësinë të bëjnë një zgjedhje që pjesërisht do të ndikojë edhe tek të tjerët. Ndoshta ju ofrohet një punë larg shtëpisë ose që kërkon që të largoheni rregullisht dhe kjo ju bën të mendoni. Jepini vetes pak kohë për të reflektuar.

Luani

Me Venusin në shenjë, ka filluar një kohë më e mirë. Sidoqoftë, ka një disonancë nga Satuni këtë javë. Për horoskopin e javës me Venusin në shenjë, një periudhë më e mirë ka filluar, marrëdhëniet me të dashurit tuaj ose me klientët tuaj do të jenë të tilla që disa do të jenë në gjendje të diversifikojnë aktivitetet e tyre, duke bërë më shumë për të fituar më shumë.

Virgjëresha  

Javën e ardhshme do të gjeni qetësinë shpirtërore që dëshironi. Por këtë javë disa tensione mund të lidhen me formën dhe nganjëherë mjedisin e parave. Ndoshta do të fitoni më shumë këtë muaj. Nëse nuk keni një blerje të madhe për të bërë; në këtë rast do ta mendoni shumë.Peshorja

Keni një gjendje interesante astrologjike, e favorshme për dashuritë dhe punën tuaj! Shumë akoma duhet të merren me gjendjet shpirtërore të lidhura me Satunin, i cili kërkon të fshijë të kaluarën. Por diçka do të ndryshojë së shpejti, dhe tashmë me Venusin në tranzit në shenjë, nga muaji tjetër do të jeni në gjendje të gjeni qetësi më të madhe.

LEXO EDHE:  Shenjat e horoskopit që janë gjithnjë me dietë/ Zbuloni nëse jeni njëra prej tyre

LEXO EDHE:  Kujdes!Këto janë 12 kombinimet më të këqija mes shenjave sipas astrologëve

Akrepi

Do të jeni më i mbyllur në vetvete, por nuk duhet të izoloni veten për të reflektuar, ose arsyetuar për çështjet e biznesit, pa u shqetësuar. Një aspekt i veçantë i Venusit mund t’ju trishtojë ose t’ju bëjë të bëni shumë pyetje të panevojshme në lidhje me atë që do të thotë kjo apo ajo sjellje e një tjetri tjetër domethënës. Mund të mos ketë asgjë atje, vetëm qëndrimi juaj tepër i dyshimtë.

Shigjetari

Këtë javë marrëdhënia juaj me të tjerët do të jetë thelbësore. Bashkimi i këndshëm midis Merkurit dhe Venusit, i cili sidoqoftë është në disonancë me Satunin, sinjalizon se paratë mund të mungojnë, pikërisht për një projekt ose për të organizuar diçka për të cilën ju intereson shumë.

Bricjapi

Horoskopi i javës sinjalizon se Dielli është në një aspekt të shkëlqyeshëm në qiellin tuaj, duke theksuar ambicien dhe duke ju dhënë mjetet për të arritur një nga qëllimet tuaja. Këto ditë janë të favorshme për të lindurit e shenjës që duhet të bëjnë një propozim ose të marrin miratimin. Merkuri dhe Venusi i favorshëm do t’ju ​​bëjnë veçanërisht bindës dhe bindës. Ju mund të keni mohuar diçka në të kaluarën, por do të keni një mënyrë për të shpaguar.

Ujori 

Po vjen një kohë e mirë, do të ndiheni mirë të integruar, të pranuar dhe mbi të gjitha do të keni më shumë liri për të vepruar dhe imponuar idetë tuaja. Shumë kanë qenë të shqetësuar pa nevojë, ndoshta, sepse angazhimi do të paguajë me kënaqësi të madhe. Do të duhet ende pak kohë për disa, por muajt e ardhshëm do të jenë interesante. Është një parajsë që të detyron të jesh realist, të mos mendosh shumë i madh.

Peshqit

Çështjet financiare të Peshqve do të jenë në qendër të shqetësimeve tuaja, me disa që e kanë të vështirë të paguajnë faturat e tyre. Shumë mund të mos fitojnë sa duhet, por ekziston edhe fakti që ju jeni shumë zemërgjerë dhe mund të humbni kontrollin e situatës. Një shumë mund t’ju detyrohet, por duhet të shtypni që ajo të paguhet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 14 shtator 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 14 shtator 2020

Dashi
Kuadri yjor fillon e turbullohet disi, sidomos në planin financiar, prandaj ju këshillohet që të përdorni të gjithë aftësitë tuaja për të mbajtur bilancin në ekuilibër të plotë. Erosi në lartësinë e duhur.

Demi
Nëse idetë, të cilat nuk ju mungojnë dhe i keni brilante, do të jenë një armë e fortë për ju në planin profesional, në raportet me të tjerët, mungesa e “diplomacisë” mund të sjellë zhgënjime.

Binjakët
Për të lindurit e kësaj shenje, duket se kuadri yjor pas largimit të Saturnit po plotësohet gradualisht, ndërkohë që nga ana tjetër mungesa e përqendrimit është efekt i Hënës negative.

Gaforrja
Ndonjë pengesë apo vonesë e vogël nuk mund ta errësojë suksesin e pritshëm në planin profesional për ju, ndërsa në planin sentimental nuk keni kurajën për t’ia hapur zemrën dikujt.

Luani
Ndoshta ngaqë keni humbur paksa bësimin në vetvete bëheni të paafrueshëm, grindavecë dhe nuk ju pëlqejnë diskutimet me të tjerët. Megjithatë, me Jupiterin në favor priten ndryshime thelbësore.

Virgjëresha
Tashmë që Saturni, ndonëse konsiderohet si një nga planetët e “rreptë” është përfundimisht në shenjën tuaj, nga pikëpamja karakteriale do të keni një mbështes shumë të vlefshëm.Peshorja
Do të jeni disk në mes dy “zjarresh” sot, pas nga njëra anë jeni në presionin e Marsit, që ju imponon qëndrime të ashpra e nga ana tjetër Afërdita e ndjenjave delikate. Hajde zgjidh tani…

LEXO EDHE:  Dinë vetëm të shohin shtrembër/ Këto janë shenjat më ziliqare të zodiakut

LEXO EDHE:  5 shenjat e horoskopit që duhet t’i kemi frikë kur janë me nerva

Akrepi
Ju sugjerohet që, të paktën, për dy tre ditët e ardhme të evitoni të ndërmerrni angazhime, pasi nuk keni as energjitë e as gjendjen psikofizike për të përballuar ngarkesa të tjera veç atyre që keni tashmë.

Shigjetari
Duket se me gjithë rezultatet pozitive, dita për sot nuk do të jetë edhe aq e lehtë dhe, në mënyrë paradoksale, aty që do t’ju pengojnë më shumë do të jenë pikërisht njerëzit te të cilët keni më shumë besim.

Bricjapi
Mos kini frikë të ndërmerrni edhe iniciativa që mund të duken jashtë mundësive tuaja, pasi në sajë të dyshes Mërkur dhe Afërditë do të keni energji të jashtëzakonshme. Hëna stimulon erosin.

Ujori
Marsi është në një pozicion që, në aspektin psikofizik do të jetë inspiruesi juaj por rrezikoni që të jeni arrogante në raportet me të tjerët. Vazhdoni ta teproni me shpenzime pa kriter.

Peshqit
Sot kuadri yjor premton se do të jetë një dite mjaft e mirë për ju dhe kështu, më në fund do të hiqni dorë nga ideja se jeni gjithmonë të pafat. Madje sot do t’ju ecë edhe në dashuri

LEXO TE PLOTE