Connect with Us

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Showbizz

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Publikuar

-

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka feston sot ditëlindjen e saj të dytë.

Besi dhe Xhenisla kanë organizuar një festë të bukur për vogëlushen e tyre ndërsa pamjet brenda festës jan publikuar edhe në rrjetet sociale, Prindërit e Ajkës kanë ndarë urimet e tyre të veçanta në Instagram, duke na ngrohur zemrat.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto  të vajzës së tij kur ishte shumë e vogël ku i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.
Ndërsa Xhensila ndau një super video me disa çaste të lumtura me vajzën e saj./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

😇💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

View this post on Instagram

 

ajka’s birthday💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E mbaj me akull dhe me serume”/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për të mbajtur në formë gjoksin

Publikuar

-

Nga

Blogerja Armina Mevlani ndan shpesh herë këshilla me ndjekësit e saj përsa i përket pamjes së jashtme.

Së fundi blogerja ka zbuluar se si ia bën që pavarësisht se ka humbur kilogramë të mbajë në formë gjoksin.Armina ka rrëfyer se kujdeset tmerrësisht shumë për gjoksin dhe këtë këshillë ua jep të gjitha vajzave.

LEXO EDHE:  U bë pjesë e pandashme e ekranit/ Pipero feston sot ditëlindjen

LEXO EDHE:  Moderatori shqiptar feston 1 vjetorin e martesës: “Edhe pak kohë do marrim titullin prindëror!”

“Uh përkujdesem tmerrësisht për gjoksin! Përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime”,shkruan blogerja në statusin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush është më e mirë në shtrat, Jennifer apo Angelina/ Brad Pitt jep përgjigjen: “Ishte në humor për lojëra të nxehta”

Publikuar

-

Nga

Aktori i famshëm Brad Pit është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket jetës private. Së fundi aktori më seksi i kohërave ka treguar disa sekrete nga dhoma e gjumit pas disa gotave më shumë me miqtë e tij. I pyetur se cila ishte më e mirë në shtrat, Jennifer apo Angelina ai është përgjigjur se Jennifer ishte akoma më emocionues

“Një herë ai pinte dy ose tre pije më shumë, kështu që miqtë e tij e bindën atë për të zbuluar se cila nga të dyja ishte më argëtues në dhomën e gjumit. Edhe pse ai nuk donte të përgjigjej në fillim, në fund ai gjithsesi e pranoi se ishte Jennifer dhe ai ishte më i qetë me të, domethënë që kishte më shumë pasion. Megjithëse përmendi që ishte në të njëjtën gjë me Jolie në fillim, mirëpo gjërat ndryshuan më vonë, dhe Angelina  më vonë nuk donte të flinte me të më shumë se një ose dy herë në javë. Brad madje zbuloi se Jennifer është personi më i qetë me të cilin ka fjetur ndonjëherë dhe se gjithnjë është tërhequr nga fakti që ajo është me plot vetëbesim dhe e gatshme për gjëra të reja”, tha një burim i afërt me të.LEXO EDHE:  Orinda Huta rikthehet tek dasma/ Kush është njeriu i veçantë që nuk e kishim parë akoma

Sipas këtij të fundit, Brad u shpreh se Aniston pothuajse asnjëherë nuk refuzoi dhe se ajo ishte gjithmonë në humor për “lojëra të nxehta”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Publikuar

-

Nga

Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli e njohur për rolin e saj në serialin Sulejmani i madhërishëm feston sot ditëlindjen.

Meryem, ditën e sotme, mbush plot 37 vjeç, ndonëse natyra është treguar shumë bujare me të pasi aktorja duket më e re se mosha që ka.Për të gjithë ata që duan të dinë më shumë rreth saj, Meryem lindi në 12 Gusht 1983 ne Kassel të Gjermanisë. Babai i saj është turk ndërsa nëna gjermane.

LEXO EDHE:  Orinda Huta rikthehet tek dasma/ Kush është njeriu i veçantë që nuk e kishim parë akoma

LEXO EDHE:  Foto/Festë e madhe në shtëpinë e Amit dhe Ermalit: Vajza e tyre feston 1-vjetorin!

Ajo ka studiuar në Hamburg për aktrim dhe teatër. Aktorja mori famë me rolin e saj në serialin “Sulejmani i madhërishem”. Në vitin 2014 ajo u bë nënë e një vajze me emrin Lara./ CNA.al

LEXO TE PLOTE