Connect with Us

Vendimi i Ejlylit ndryshon papritur rrjedhën e ngjarjeve, këtë javë në ‘Lule të vetmuara’

Showbizz

Vendimi i Ejlylit ndryshon papritur rrjedhën e ngjarjeve, këtë javë në ‘Lule të vetmuara’

Publikuar

-

Vendimi i Ejlylit ndryshon papritur rrjedhën e ngjarjeve, këtë javë në ‘Lule të vetmuara’

Teksa Ejlyli pret vendimin e gjykatës për Kemalin, mikeshat i qëndrojnë pranë. Mesude kërkon nga Ejlyl të tërheqë denoncimin ndaj Kemalit, por ajo nuk pranon. Serkan i kërkon Nazanit të dëshmojë në favor të Ejlylit në gjykatë.

I zënë ngushtë Kemal bën plane për të shpëtuar veten. Defne kërcënon Songylin se do të tregojë në shkollë që Ejlyl është ngacmuar seksualisht nga njerku i saj, në mënyrë që të marrë rolin kryesor në shfaqjen e shkollës.

LEXO EDHE:  Manjani ironizon vendimin e Ministrisë/ Thonë se monizmi është në fund kur mbyll shkollat

Meral vendos të vrasë Ihsanin, por përballet me një të papritur. Defne vendos veten në rrezik për të provuar se ajo mund t’ia dalë me sukses. Kemalit i vjen në dorë një mundësi për të kërcënuar vajzat. Ccfarë do të bëjë ai? ./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Publikuar

-

Nga

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa momente nga fundjava me ta pranë detit, ku shfaqen të tre mjaft të qeshur.

Genti i ka shoqëruar këto foto me disa emoji zemrash, duke treguar se koha e kaluar pranë fëmijëve është gjithmonë më e bukura.

LEXO EDHE:  A keni të njëjtin qëndrim me Berishën për mos të hyrë në zgjedhje me Ramën?/ Basha jep përgjigjen epike

LEXO EDHE:  Manjani ironizon vendimin e Ministrisë/ Thonë se monizmi është në fund kur mbyll shkollat

Shpesh Zenelaj ka treguar se gëzon një raport shumë të ngushtë me vajzën e tij, e cila duket një kopje e të atit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Publikuar

-

Nga

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka feston sot ditëlindjen e saj të dytë.

Besi dhe Xhenisla kanë organizuar një festë të bukur për vogëlushen e tyre ndërsa pamjet brenda festës jan publikuar edhe në rrjetet sociale, Prindërit e Ajkës kanë ndarë urimet e tyre të veçanta në Instagram, duke na ngrohur zemrat.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto  të vajzës së tij kur ishte shumë e vogël ku i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.
Ndërsa Xhensila ndau një super video me disa çaste të lumtura me vajzën e saj./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

😇💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

View this post on Instagram

 

ajka’s birthday💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka mbetur fiksim”/ Aktori bën deklaratën e papritur: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun

Publikuar

-

Nga

Aktori Amos Zaharia është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing” dhe në rol ai puthet me tre gra brenda shfaqes.

Sot Zharai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në Top Channel dhe është pyetur nëse do puthej me ndonjë mashkull në buzë. Ai befasoi me përgjigjen e tij, ndërsa tha se nëse do të kishte puthur ndonjë mashkull, ai do të ishte aktori Bujar Asqeriu.

LEXO EDHE:  Protesta kundër masave të qeverisë/ PD: Rama urdhëron përndjekjen e kundërshtarëve të tij

LEXO EDHE:  Edi Rama mbyll dosjen e Lulzim Bashës në gjykatë

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si stë putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi./CNA.al

LEXO TE PLOTE