Connect with Us

Një mami se*si si Adelina/ Këngëtarja pozon me bikini dhe pozicion provokues

Showbizz

Një mami se*si si Adelina/ Këngëtarja pozon me bikini dhe pozicion provokues

Publikuar

-

Këngëtarja Adelina Tahiri i ka”vënë flakën” Instagramit me foton e publikuar së fundmi.

Adelina shfaqet e veshur me bikini teksa pozon në një pozicion shumë provokues. Edhe pse është nënë e një djali, Adelina vazhdon të ruajë forma bombastike.

Me pozën e fundit, këngëtarja ka mahnitur fansat të cilët kanë bërë “lumë” komentesh./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E mbaj me akull dhe me serume”/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për të mbajtur në formë gjoksin

Publikuar

-

Nga

Blogerja Armina Mevlani ndan shpesh herë këshilla me ndjekësit e saj përsa i përket pamjes së jashtme.

Së fundi blogerja ka zbuluar se si ia bën që pavarësisht se ka humbur kilogramë të mbajë në formë gjoksin.Armina ka rrëfyer se kujdeset tmerrësisht shumë për gjoksin dhe këtë këshillë ua jep të gjitha vajzave.

LEXO EDHE:  “Ditët e nxehta janë bërë për mua”/ Vip-et që nuk po ndalen me fotot seksi nga pushimet

LEXO EDHE:  Zhvishet ‘’Miss Earth’’ Luksemburgu, shqiptarja tregon linjat seksi

“Uh përkujdesem tmerrësisht për gjoksin! Përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime”,shkruan blogerja në statusin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush është më e mirë në shtrat, Jennifer apo Angelina/ Brad Pitt jep përgjigjen: “Ishte në humor për lojëra të nxehta”

Publikuar

-

Nga

Aktori i famshëm Brad Pit është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket jetës private. Së fundi aktori më seksi i kohërave ka treguar disa sekrete nga dhoma e gjumit pas disa gotave më shumë me miqtë e tij. I pyetur se cila ishte më e mirë në shtrat, Jennifer apo Angelina ai është përgjigjur se Jennifer ishte akoma më emocionues

“Një herë ai pinte dy ose tre pije më shumë, kështu që miqtë e tij e bindën atë për të zbuluar se cila nga të dyja ishte më argëtues në dhomën e gjumit. Edhe pse ai nuk donte të përgjigjej në fillim, në fund ai gjithsesi e pranoi se ishte Jennifer dhe ai ishte më i qetë me të, domethënë që kishte më shumë pasion. Megjithëse përmendi që ishte në të njëjtën gjë me Jolie në fillim, mirëpo gjërat ndryshuan më vonë, dhe Angelina  më vonë nuk donte të flinte me të më shumë se një ose dy herë në javë. Brad madje zbuloi se Jennifer është personi më i qetë me të cilin ka fjetur ndonjëherë dhe se gjithnjë është tërhequr nga fakti që ajo është me plot vetëbesim dhe e gatshme për gjëra të reja”, tha një burim i afërt me të.LEXO EDHE:  Angela Simmons urgjent në dietë

Sipas këtij të fundit, Brad u shpreh se Aniston pothuajse asnjëherë nuk refuzoi dhe se ajo ishte gjithmonë në humor për “lojëra të nxehta”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Publikuar

-

Nga

Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli e njohur për rolin e saj në serialin Sulejmani i madhërishëm feston sot ditëlindjen.

Meryem, ditën e sotme, mbush plot 37 vjeç, ndonëse natyra është treguar shumë bujare me të pasi aktorja duket më e re se mosha që ka.Për të gjithë ata që duan të dinë më shumë rreth saj, Meryem lindi në 12 Gusht 1983 ne Kassel të Gjermanisë. Babai i saj është turk ndërsa nëna gjermane.

LEXO EDHE:  E egër dhe seksi, ndonëse 68 vjeç

LEXO EDHE:  “Ditët e nxehta janë bërë për mua”/ Vip-et që nuk po ndalen me fotot seksi nga pushimet

Ajo ka studiuar në Hamburg për aktrim dhe teatër. Aktorja mori famë me rolin e saj në serialin “Sulejmani i madhërishem”. Në vitin 2014 ajo u bë nënë e një vajze me emrin Lara./ CNA.al

LEXO TE PLOTE