Connect with Us

“Më ka mbetur fiksim”/ Aktori bën deklaratën e papritur: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun

Showbizz

“Më ka mbetur fiksim”/ Aktori bën deklaratën e papritur: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun

Publikuar

-

Aktori Amos Zaharia është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing” dhe në rol ai puthet me tre gra brenda shfaqes.

Sot Zharai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në Top Channel dhe është pyetur nëse do puthej me ndonjë mashkull në buzë. Ai befasoi me përgjigjen e tij, ndërsa tha se nëse do të kishte puthur ndonjë mashkull, ai do të ishte aktori Bujar Asqeriu.

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si stë putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bashkëpunimi me Kejvina Kthellën dhe Oriola Marashin/ Modelja 15-vjeçare zbulon si ka ndryshuar jeta e saj pas pjesëmarrjes në Miss Shqipëria

Publikuar

-

Nga

Françeksa Rustemi tashmë është një emër i dëgjuar për shumë prej jush. Bukuroshja u bë e njohur për publikun shqiptar në kompeticionin e bukurisë, “Miss Shqipëria 2020”.

Françeska fitoi dy çmime të rëndësishme si “Shoqëruesja e parë e missit” si dhe “Miss Stop”. Pas kësaj, modelja realizoi disa sete fotografike me dy prej modeleve më seksi të momentit si Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi.

E pyetur nga CNA.al për projektet me dy modelet e njohura dhe se si ka ndryshuar jeta e saj pas fitimit të çmimeve, Françeksa u përgjigj:“Unë jam në fillimet e mia dhe sinqerisht ndjehem me fat që kam punuar me dy figura të njohura dhe tepër të dashura në fushën e modelingut dhe jo vetëm. Puna me to jo vetëm që është e bukur dhe tepër profesionale por këto bashkëpunime më kanë rritur tepër shumë nga ana profesionale. Si Oriola dhe Kejvina më kanë mbështetur dhe jemi përshtatur shumë mirë bashkë. Shpresoj që të kemi edhe projekte të tjera në të ardhmen”, ka rrëfyer Françeska për CNA.al.

LEXO EDHE:  Aktori i famshëm e gjen shtëpinë shkrumb e hi: “Kjo është zemërthyese”

LEXO EDHE:  Rama refuzoi se Shqipëria është vend me kriminelë sepse ai qeveris bashkë me ta

Teksa po shijon sukesin e saj Françeksa ka treguar gjithashtu se jeta e saj ka ndryshuar shumë pas pjesëmarrjes dhe fitimit të çmimeve në Miss Shqipëria 2020.

“Jeta ime ka ndryshuar normalisht për mirë. Ka marrë ritme të shpejta dhe sigurisht angazhimet janë më të shumta. Ofertat janë shtuar dhe kam disa projekte në vazhdim për të realizuar. Këtë javë gjeta kohën të pushoj në jugun tonë të bukur dhe mezi pres të kthehem edhe më energjike se kurrë për të vazhduar me angazhimet në vazhdim. Për të mos harruar që në shtator starton edhe emisioni Stop në të cilin do jem pjesë si velinë.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare bën testin e Covid-19/ Tregon procedurën dhe zbulon përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj pamjet teksa ka kryer testin e Covid-19.

Pamjet janë  publikuar në Tik Tok, ndërsa më vonë ka treguar gjithashtu edhe rezultatin.

Morena ka testuar negative për Covid-19 dhe pamjet e publikuara kanë shërbyer si ndërgjegjësim për atë pjesë të popullit që ende nuk merr masa kundër koronavirusit dhe ende s’e ka ndjerë pranë rrezikun.LEXO EDHE:  Rama refuzoi se Shqipëria është vend me kriminelë sepse ai qeveris bashkë me ta

Morena nuk është e vetmja nga personazhet publikë që ka publikuar se si bëhet testi i Covid-19. Kujtojmë se pak kohë më parë edhe Emina Çunmulaj tregoi procedurën dhe Covid-19./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine

Pas ndrajes së bujshme nga modelja seksi Natalia Barulich, Maluma është hedhur në krahët e një bjondine bukuroshe.

Këngëtari seksi latin ka thyer zemrat e miliona vajzave kudo në botë, teksa publikohen fotot duke u puthur me të dashurën e re.Veç drekës, ata kanë shijuar në maksimum shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot e shkrepura nga paparacët kanë folur vetë.

LEXO EDHE:  Një skuadër futbolli! Aktori i famshëm bëhet baba për herë të dhjetë

LEXO EDHE:  Tahiri i kapur në flagrancë nga antimafia italiane

Maluma dhe bukuroshja bjonde s’i kanë harruar për asnjë moment përkëdheljet e puthjet për njëri-tjetrin,duke u kthyer kështu në një nga çiftet më të reja në showbiz./ CNA.al

LEXO TE PLOTE