Connect with Us

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Showbizz

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Publikuar

-

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa momente nga fundjava me ta pranë detit, ku shfaqen të tre mjaft të qeshur.

Genti i ka shoqëruar këto foto me disa emoji zemrash, duke treguar se koha e kaluar pranë fëmijëve është gjithmonë më e bukura.

Shpesh Zenelaj ka treguar se gëzon një raport shumë të ngushtë me vajzën e tij, e cila duket një kopje e të atit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

Publikuar

-

Nga

Ish banori I Big Brother Damiano Agalliu ka dhënë mendimin e tij rreth sjelljes së konkurrentes së Përputhen Melisa Lleshi.

Ai ka kritikuar Melisën për sjelljen e patolerueshme ndaj konkurrenteve të tjera dhe I kërkon autores Olsa Muahmeti ti tërheqë veshin Melisës.

Sjellja e Melisës është e patolerueshme kur i kthehet me mimika në fytyrë të tjerëve, në mënyrë tallëse. Olsa Muhameti tërhiqja çik veshin sepse aty bërtet duke thënë ‘Pse më shajnë mua vajzat’, ndërkohë mimikat dhe duart dhe ironitë në të shprehurit e saj është ajo që thotë Arjan Konomi ‘të neveritshme’. Një shprehje e bukur thotë mënyra sesi sillesh me të tjerët tregon për ty, edukatën dhe kulturën tënde”, shkruan Damiano.

LEXO EDHE:  Gisele Bundchen modelja që s’vdes kurrë

LEXO EDHE:  Shteti evropian ndalon publikimin e fotografive të fëmijëve në rrjetet sociale

Por pas kësaj kritike nuk ka vonuar as reagimi i Melisës në rrjetet sociale ku shkruan se ish banori i Big Brother po kërkon pak vëmendje./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Publikuar

-

Nga

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe prezantuesja Diletta Leotta flitet se janë në një lidhje dashurie. Sipas mediave të huaja, Diletta dhe Can po takohen prej kohësh, madje thuhet se kanë kaluar 5 netë në një hotel në Romë.

Revista e njohur ‘Chi’ ka publikuar foto ku dyshja shfaqen në moment private duke u puthur dhe përqafuar.

Pas publikimit të fotove dhe lajmeve në media Can reagoi me një status ku shkruante: “Është punë për mua dhe pikë”.

LEXO EDHE:  Fotot, Rita Ora i “vë flakën” skenës

LEXO EDHE:  Gisele Bundchen modelja që s’vdes kurrë

Pas ndeshjes Romë-Inter, aktori shpërndau një shprehje shumë ngacmuese: “Pavarësisht shiut qielli mbi Romë mban erë ëndrrash”, duke bërë fansat të mendojnë se është një dedikim për Dilettën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Modelja lë të gjithë pa fjalë/ Me barkun e rrumbullakosur pozon nudo para pasqyrës

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Modelja lë të gjithë pa fjalë/ Me barkun e rrumbullakosur pozon nudo para pasqyrës

Modelja Emily Ratajkowski ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e saj me barkun e rrumbullakosur.

Në njërën prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo shfaqet nudo duke trgeuar kështu edhe ndryshimet nga shtatzënia.

Modelja nuk nguron që shpesh herë të ndajë foto dhe video ku shfaqet me bikini, duke treguar kështu ecurinë e shtatzënisë.

LEXO EDHE:  Chloe Goodman si lë vend fantazisë

LEXO EDHE:  Fotot, Rita Ora i “vë flakën” skenës

Për më tepër shihni videon dhe fotot e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

LEXO TE PLOTE