Connect with Us

“Bomba” amerikane me format s*ksi/ Fotot më të fundit të Kim Kardashian

Showbizz

“Bomba” amerikane me format s*ksi/ Fotot më të fundit të Kim Kardashian

Publikuar

-

"Bomba" amerikane me format s*ksi/ Fotot më të fundit të Kim Kardashian

Biznesmenia shumë e famshme dhe seksi Kim Kardashian ka çmendur ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e fundit. Biznesmenia ka ekspozuar format e saj bombastike e veshur me bikini.

Kardashian ka gjetur pak kohë për të pushuar pas të gjithë koleksioneve të reja që ka sjellë së fundi. Kim duket super në formë teksa ka dhuruar poza majft tunduese për 168 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

LEXO EDHE:  FOTOT-“Nuk bën peshorja”/ Modelja ka shtuar kilogramë gjatë izolimit dhe ja si justifikohet

Për më tepër iu ftojmë të shihni galerinë e mëposhmte me fotot më seksi të Kim Kardashian me bikini./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Faleminderit zot…”/ Adelina Ismaili ndan me fansat momentin e bukur

Publikuar

-

Nga

“Faleminderit zot...”/ Adelina Ismaili ndan me fansat momentin e bukur

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat një moment të bukur, pranë familjes së saj.

Në postimin e saj, këngëtarja shpreh mirënjohjen për çdo gjë që ka deri më tani në jetë.

“Faleminderit zot për të gjitha. Dashurinë me të cilën më ke bekuar, familjen time, miqtë e mirë pafund dhe shëndetin. Të dua @val.krasniqi”, shkruan Adelina Ismaili, bashkangjitur fotos ku duket se po shijon një drekë familjare me bashkëshortin dhe djalin.

LEXO EDHE:  FOTOT-“Nuk bën peshorja”/ Modelja ka shtuar kilogramë gjatë izolimit dhe ja si justifikohet

LEXO EDHE:  Modelet dhe ngjyrat më trendi të momentit/ Vajzat më të famshme të ekranit tregojnë se çfarë duhet të veshim këtë sezon

Këngëtarja shqiptare nga Kosova është paska e rezervuar për jetën private dhe ky është një nga momentet e rralla që flet për partnerin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Linja seksi dhe poza provokuese/ Kjo është modelja më “hot” e momentit

Publikuar

-

Nga

Linja seksi dhe poza provokuese/ Kjo është modelja më “hot” e momentit

Melissa Riso është një nga modelet më seksi të rrjeteve sociale. Shpesh herë ajo provokon me fotot e saj me bikini.

Linjat perfekte dhe pozat e nxehta kanë bërë që ajo të tërheqë shumë ndjekës.

Përveç modelingut Melissa ka passion aktrimin dhe estetikën. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Melissës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës

Publikuar

-

Nga

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës

Pas largimit të modeles dhe velinës seksi Kejvina Kthella nga emisioni “Xing me Ermalin”, një tjetër vajzë bukuroshe do ta zëvendësonte atë në mënyrën më të mirë.

Pretendente për të fituar kurorën e “Miss Universe”, Belinda Dragoti nuk ngeli pas duke treguar format e saj më të mira dhe tërhoqi vëmendjen e audiencës shqiptare. Brune, e gjatë dhe seksi, 18 vjeçarja nga Elbasani i ka marrë “zemrën” edhe fansave në Instagram ku ajo shpesh herë poston foto nga aktivitetet dhe pushimet e saj relaksuese ku ekspozon linjat e tonifikuara.

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese në Instagram/ Kostantina Gianni, vajza për të cilën meshkujt lënë “kokën”

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese në Instagram/ Kostantina Gianni, vajza për të cilën meshkujt lënë "kokën"

Për më tepër më poshtë do të shikoni fotot e Belindës të cilat janë pëlqyer dhe komentuar shumë./CNA.al

LEXO TE PLOTE