Connect with Us

Top Channel humb një nga moderatoret kryesore

Showbizz

Top Channel humb një nga moderatoret kryesore

Publikuar

-

Burime të brendshme dhe të sigurta raportojnë se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel. , burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen, shkruan anabel.

CNA.al nga burime të saj konfimoi se  Xhemi Shehu u largua pas debateve te forta dhe perplasjeve me drejtorin e Top Channel, Ben Blushi.

Lajmi i largimit të Xhemit vjen pak kohë pas zërave të pakonfirmuar të largimit të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli”.

LEXO EDHE:  “Top Channel” nuk humb kohë! “Rrëmben” Alesia Bamin pak pas largimit nga “TV Klan”

Xhemi ishte moderatore e Portokalli prej një dekade dhe më parë ajo ka qenë velinë e emisionit Fiks Fare që nën hapat e para të këtij emisioni./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Largimi nga Top Channel i Xhemi Shehut, zbulohen prapaskenat

Publikuar

-

Nga

Debatet e forta, intrigat dhe përplasjet e saj dhe të trupës  me drejtorin Ben Blushi, kanë bërë që moderatorja Xhemi Shehu, të largohet nga Top Channel.

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer”>

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”color: #32373c;box-shadow: none;”>
CNA | City News Albania

City News Albania

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”position: relative;display: inline-block;padding-left: 35px;color: #82878c;box-shadow: none;”>
CNA

mësoi se përplasjet me Blushin kanë filluar në muajin Mars, si dhe ndërhyrjen e tij brutale për ndërprerejen e spektaklit humoristik Portokalli.

LEXO EDHE:  Ben Blushi kapet duke “vjedhur”

LEXO EDHE:  AMA “shuplakë” Top Channel/ Po dëmtoni shëndetin mendor dhe fizik të të miturve

Ben Blushi ka pasur debate të forta edhe me trupën e Portokallisë dhe regjizorin Altin Basha.

Prej disa muajsh në media raportohet se shumica e aktorëve dhe drejtuesit e spektaklit do të largohen në një media tjetër.

Hapi i parë duket qartë që është largimi i Xhemi Shehut një prej ikonave kryesore të Top Channel./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit

Matild dhe Pauline Tantot janë binjaket më të ndjekura dhe seksi të momentit. Matild po ashtu dhe Pauline janë bërë të njohura në rrjetet sociale pikërsisht për fotot e nxehta dhe linjat perfekte.

Dy motrat binjake së bashku e kalojnë numrin e 10 milionë ndjekësve në Instagram. Ata kanë fituar shumë fansa pikërisht falë fotove të tyre tejet provokuese. Komentet komplimentuese dhe pëlqimet në llogaritë e tyre përkatëse janë të shumta.

LEXO EDHE:  Sonila Qato, si “viktimë” e Belinda Ballukut

LEXO EDHE:  Ekskluzive/ Dy biznesmenë në Ambasadën e SHBA kundër Blushit, Vjollcës dhe Top-it

Për më tepër ju mund të shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të binjakeve bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Publikuar

-

Nga

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Modelja e njohur e Instagramit Jojo Babie, njihet për fotot provokative në rrjetet sociale. Jojo ka publikuar setin e saj më të fundit ku ka treguar më së miri format e saj trupore.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo publikon. Modelja ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit. Ajo numëron mbi 9 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan foto shumë seksi.

LEXO EDHE:  “Spastrimi” i Top Channel/ Blushi largon një tjetër drejtor

LEXO EDHE:  Spiropali ‘bllokon’ emisionin e Luanës në Top Channel

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE