Connect with Us

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Showbizz

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Publikuar

-

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Modelja e njohur e Instagramit Jojo Babie, njihet për fotot provokative në rrjetet sociale. Jojo ka publikuar setin e saj më të fundit ku ka treguar më së miri format e saj trupore.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo publikon. Modelja ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit. Ajo numëron mbi 9 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan foto shumë seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rudina Magjistari ka një kërkesë për të gjithë/ “Mbani maskën që të shijojmë…”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja rudina Magjistari shpesh herë ka përcjellë mesazhe tek ndjekësit e saj gjatë vitit pandemik. Duke qenë se rastet e të infektuarëve janë të shumt, moderatorja vijon të këshillojë fansat e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shfaqet me maskë, Rudina ka përsëritur të njëjtin mesazh.

Krahas fotos ajo shkruan: “Mbani maskën që të shijojmë verën që kemi përpara.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Modelja Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara. Pak javë më parë ajo u bë qendër e mediave rozë pas videos seksi në vaskë në mes të emisionit.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Kojshia shoë ku ka përforcuar edhe njëherë frazën që ka thënë më parë në një emision.

E pyetur nëse shpenzon për veshjet e brendshme ajo është shprehur:

LEXO EDHE:  Tragjike! Ndahet nga jeta në moshën 21-vjeçare, modelja e njohur

LEXO EDHE:  FOTOT-E famshme edhe jashtë kufijve/ Kjo është bukuroshja shqiptare që do t’iu lërë pa mend

“Nuk shpenzoj për të brendshme. Shpenzoj për gardërobë por jo për të brendshme.” Arsyeja pse nuk shpenznon për të brendshmet është se nuk i vesh ato dhe këtë ajo e ka pohuar edhe më parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Juristja seksi nuk përmbahet/ I vë “flakën” rrjetit me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Redona Koçi njihet ndryshe si “juristja seksi” shqiptare. Ajo provokon shpesh herë me fotot e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja së fundi I ka vënë flakën me pamjen e saj.

Ajo shafqet shumë seksi duke treguar të pasmet e saj bombastike. Menjëherë pas publikimit të fotos në rrjet kanë shpërthyer komentet komplimentuese për modelen.

“Bish”, komenton këngëtarja Enca në foton e Redonës.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e saj provokuese/ Fotot më magjepsëse të Françeska Jaçe

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja çeke nuk ndalet, shton ndjekësit me pozat nudo

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE