Connect with Us

Me ardhjen e verës vijnë edhe surprizat/ Plotëso veshjen tënde me aksesorët e “Preciosa”

Life Style

Me ardhjen e verës vijnë edhe surprizat/ Plotëso veshjen tënde me aksesorët e “Preciosa”

Publikuar

-

Preciosa, dyqani i markave më të njohura të orave, bizhuterive dhe aksesorëve të ndryshem mendon gjithmonë për klientet! Tashmë Preciosa vjen me pikën e saj më të re në TEG.

Vera tashme ka ardhur, orat dhe aksesorët janë nje domosdoshmëri për të kompletuar veshjen tuaj për tu dukur i/e plotesuar gjatë diteve të nxehta të verës.
Në Preciosa Watches & Jewellery do të gjeni një larmishmëri modelesh për të gjitha tipet e njerëzve, duke filluar nga sportivët e deri te klasikët.

Bizhuteritë e famshme Çeke me kristalet shumëngjyrëshe Preciosa, si dhe orat e firmave më të njohura TISSOT, C.Klein, Guess, Cavalli, Festina, Pierre Lannier etj
Mos shumllojshmërisë se markave të njohura, gjeni edhe ‘Pierre Lannier’ që sjell për ju orat super cilësore, të bukura, fine dhe tepër tërheqëse per syrin.

Mos u mendoni dy here, orat e bukura të Pierre Lannier mund t’i beni tuajat me çmimet më të mira në treg! Preçiosa medon gjithmone për ju dhe “xhepin” tuaj!
Preciosa, e gjeni gjithashtu në QTU, Toptani, Ring Center, Myslym Shyr dhe ish Bllok dhe së fundmi edhe në TEG!

LEXO EDHE:  Protesta e 13 Prillit/ Këlliçi paralajmëron surpriza

Kudo që të shkoni Preciosa ndodhet pranë jush me orat, bizhuteritë dhe aksesorët me “in” të momentit.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kállashit

Publikuar

-

Nga

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kállashit

Ledri Vula ka edhe një pasion për armët. Në disa postime në Instagram, teksa është i shoqëruar nga miqtë, tregon se ka shkuar në një vend ku bëhet qitje me kállash.

Në disa imazhe tregon ármët e llojeve të ndryshme, momentet kur zbraz karikatorin e kalláshit dhe plumbát që mban në dorë. Më parë të gjithë e dinin pasionin e Ledrit për basketbollin dhe sportin.LEXO EDHE:  Protesta e 13 Prillit/ Këlliçi paralajmëron surpriza

Ndërkohë, reperi së shpejti do të bëhet baba pasi partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një fëmije. Shpresh herë është shprehur se dëshira për tu bërë prind është e madhe pasi i pëlqejnë shumë fëmijët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon domethënien e tatuazhit të ri

Publikuar

-

Nga

Fifi është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. Ajo është kthyer në qendërn e vëmendjes të mediave rozë përsa i përket jetës private dhe humbjes së kileve të tepërta.

Së fundi ajo ka vendosur të gdhendë një tatuazh të ri në trupin e saj.“Tatuazh i ri”, ka shkruar Fifi në postimin e parë duke zbuluar më pas dhe tatuazhin e saj.

“Në verë qëndron e vërteta”, ka shkruar Fifi mbi trupin e saj së bashku me gotën e verës dhe trëndafilin.

LEXO EDHE:  Disavantazhet nga ndryshimi i orës/ Si ta përballojmëKujtojmë se muajt e fundit ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime.

LEXO EDHE:  Paralajmërimi i Hoxhës për Markun/ “I kanë kartat nën mëngë, do shikojmë surpriza”

Pak ditë më parë ajo publikoi këngën “Pa gajle” me Young Zerkën, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe ka grumbulluar 2.9 milionë ndjekës në Youtube.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Fansat e Cardi B dhe Megan peticion për të hequr Kylie Jenner nga klipi

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, dy reperet e njohura, Cardi B dhe Megan sollën këngën e tyre më të re të titulluar “Wap”.

Klipi përmban skena tejet të nxehta, ku e ftuar speciale ka qenë dhe miliarderja Kylie Jenner.

Bukuroshja shfaqet e veshur me një body me print leopardi dhe një palë çizme të gjata në të njëjtin dizajn.Mirëpo, duket se këto 30 sekonda të Kylie-t nuk janë pritur aspak mirë nga audienca që ka shpërthyer në komente negative, duke e konsideruar pjesëmarrjen e saj në klip si neveri.

LEXO EDHE:  Foto-Shoferi i Xhafajt me orë 15 mijë euro/ Vrasje apo vetëvrasje?

LEXO EDHE:  Foto-Shoferi i Xhafajt me orë 15 mijë euro/ Vrasje apo vetëvrasje?

Në Internet po qarkullon edhe një peticion për të hequr Kylie-n nga klipi: “Videoja ishte perfekte deri sa pamë K dhe unë desha të hidhja telefonin tim”, shkroi krijuesi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE