Connect with Us

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit

Showbizz

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit

Publikuar

-

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit

Matild dhe Pauline Tantot janë binjaket më të ndjekura dhe seksi të momentit. Matild po ashtu dhe Pauline janë bërë të njohura në rrjetet sociale pikërsisht për fotot e nxehta dhe linjat perfekte.

Dy motrat binjake së bashku e kalojnë numrin e 10 milionë ndjekësve në Instagram. Ata kanë fituar shumë fansa pikërisht falë fotove të tyre tejet provokuese. Komentet komplimentuese dhe pëlqimet në llogaritë e tyre përkatëse janë të shumta.

Për më tepër ju mund të shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të binjakeve bombastike./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kállashit

Publikuar

-

Nga

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kállashit

Ledri Vula ka edhe një pasion për armët. Në disa postime në Instagram, teksa është i shoqëruar nga miqtë, tregon se ka shkuar në një vend ku bëhet qitje me kállash.

Në disa imazhe tregon ármët e llojeve të ndryshme, momentet kur zbraz karikatorin e kalláshit dhe plumbát që mban në dorë. Më parë të gjithë e dinin pasionin e Ledrit për basketbollin dhe sportin.LEXO EDHE:  Studimi/ Nënat e binjakëve plaken më shpejt se gratë e tjera

Ndërkohë, reperi së shpejti do të bëhet baba pasi partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një fëmije. Shpresh herë është shprehur se dëshira për tu bërë prind është e madhe pasi i pëlqejnë shumë fëmijët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon domethënien e tatuazhit të ri

Publikuar

-

Nga

Fifi është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. Ajo është kthyer në qendërn e vëmendjes të mediave rozë përsa i përket jetës private dhe humbjes së kileve të tepërta.

Së fundi ajo ka vendosur të gdhendë një tatuazh të ri në trupin e saj.“Tatuazh i ri”, ka shkruar Fifi në postimin e parë duke zbuluar më pas dhe tatuazhin e saj.

“Në verë qëndron e vërteta”, ka shkruar Fifi mbi trupin e saj së bashku me gotën e verës dhe trëndafilin.

LEXO EDHE:  Studimi/ Nënat e binjakëve plaken më shpejt se gratë e tjeraKujtojmë se muajt e fundit ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime.

LEXO EDHE:  Studimi/ Nënat e binjakëve plaken më shpejt se gratë e tjera

Pak ditë më parë ajo publikoi këngën “Pa gajle” me Young Zerkën, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe ka grumbulluar 2.9 milionë ndjekës në Youtube.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Fansat e Cardi B dhe Megan peticion për të hequr Kylie Jenner nga klipi

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, dy reperet e njohura, Cardi B dhe Megan sollën këngën e tyre më të re të titulluar “Wap”.

Klipi përmban skena tejet të nxehta, ku e ftuar speciale ka qenë dhe miliarderja Kylie Jenner.

Bukuroshja shfaqet e veshur me një body me print leopardi dhe një palë çizme të gjata në të njëjtin dizajn.Mirëpo, duket se këto 30 sekonda të Kylie-t nuk janë pritur aspak mirë nga audienca që ka shpërthyer në komente negative, duke e konsideruar pjesëmarrjen e saj në klip si neveri.

LEXO EDHE:  Studimi/ Nënat e binjakëve plaken më shpejt se gratë e tjera

LEXO EDHE:  U rendit në “Top 10” e vajzave më të bukura me bikini/ Fotot e ish miss-it shqiptar që po “çmendin” rrjetin

Në Internet po qarkullon edhe një peticion për të hequr Kylie-n nga klipi: “Videoja ishte perfekte deri sa pamë K dhe unë desha të hidhja telefonin tim”, shkroi krijuesi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE