Connect with Us

Një “bombë” e vërtetë si Kejvina Kthella/ Fotot më fantastike të modeles që po çmend shqiptarët

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë si Kejvina Kthella/ Fotot më fantastike të modeles që po çmend shqiptarët

Publikuar

-

Me fustan rozë si sirenë/ Kejvina Kthella "ndez" rrjetin: Emri im i vërtetë është…

Modelja Kejvina Kthella di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Përveç jetës private, ajo është mjaft e komentuar edhe për pamjen e saj dhe fotot seksi që publikon në rrjet.

Kejvina u bë e njohur për publikun shqiptar ku u shfaq fillimisht si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit.

Më pas u evidentua menjëherë falë bukurisë saj saj dhe arriti që ta shtonte dita ditës numrin e fansave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  5 modelet që i vunë "flakën" Instagramit në vitin 2020/ Kjo është bukuroshja më e ndjekur në rrjetet sociale

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Kejvinës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

Publikuar

-

Nga

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

Në puntatën e sotme të “Përputhen +40” është trasmetuar takimi i Luanit me Linditën, ku ka pasur edhe rrëfime për jetët personale.

Luani tregoi se ka kaluar 7 vite nga koha kur ka pasur lidhjen e fundit dhe që prej asaj kohe nuk ka kryer më marrëdhënie intime.

Ai tha se nuk ka krijuar lidhje të tjera, pasi vajzat më të reja në moshë nuk pranonin një mashkull më të madh në moshë.

LEXO EDHE:  “Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

LEXO EDHE:  Fikson meshkujt me të pasmet e saj/ Fotot më mahnitëse të Eriana Blanco

Biseda mes dy konkurentëve:

Lindita: Kur ka qenë lidhja jote e fundit?

Luani: Para 7 viteve.

Lindita: Domethënë që ke 7 vite pa kryer edhe marrëdhënie?

Luani: Ehh ashtu është atje, është e vërtetë, sepse nuk ka vajza. Sapo mbarojnë gjimnazin ato largohen drejt qyteteve të tjera. Vajzat në atë moshë nuk do krijonin diçka me mua në këtë moshë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr foton me një vajzë në plazh

Publikuar

-

Nga

Një konkurent i “Përputhen” është “kapur mat” me një vajzë në plazh.

Bëhet fjalë për Oltin, ndërsa ka qenë Armando ai i cili sërish ka bërë rolin e “detektivit” dhe ka nxjerrë foton e konkurentit me një vajzë.

Armando ngriti aludimet se Olti ka një marrëdhënie jashtë programit me vajzën brune, duke trazuar kështu ujërat.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më shpërthyese të “bombës” së Instagram

LEXO EDHE:  Kompanitë e veshjeve refuzuan këtë modele

Por konkurenti mohoi që kjo gjë të jetë e vërtetë, pavarësisht se këtë hipotezë e ka mbështetur edhe Lindita.

Kjo e fundit deklaroi se vajzën në fjalë e ka parë edhe njëherë tjetër pranë Oltit, kur ajo kishte shkuar për t’i marrë çelësat  e makinës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Përputhen. Ajo është diskutuar shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba.

Së fundmi dyshja ka deklaruar se romanca mes tyre ka marrë fund, por nuk ngurrojnë të “thumbojnë” njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Mevlani shpesh herë herë hedh këngë të ndryshme të dedikuara dashurisë së shkuar por edhe Ledjana gjithashtu.

LEXO EDHE:  Facebook sjell ndryshime/ Insta Stories direkt në llogarinë tuaj

LEXO EDHE:  Sot një nga modelet më të kërkuara, por ja si dukej Emina para se të bëhej e famshme

Ajo ka hedhur një video ku shihet një zemër me shkronjën e saj të vendosur në mes ku në sfond dëgjohet kënga e këngëtarës së njohur Dafina Zeqiri Pa ty.

Këngë e cila ka në tekst: Pa ty ,pa ty krejt shpirti mu ka thy.  Duket sikur në një anë Ledjana po bën konkurencë me Mevlanin duke bërë dedikime të dy me radhë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE