Connect with Us

Fotot- “Ajo më bëri m**in në krevat”/ Nis gjyqi më “i famshëm” në botë mes dy aktorëve

Showbizz

Fotot- “Ajo më bëri m**in në krevat”/ Nis gjyqi më “i famshëm” në botë mes dy aktorëve

Publikuar

-

Dy aktorët e famshëm Johny Depp dhe Amber Heard që i dhanë fund martesës pas një historie të dhunshme, janë përballur dje në gjykatë.

Ky është gjyqi më i famshëm në botë, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.
57-vjeçari Depp akuzohet nga ish-bashkëshortja e se e rrihte, dhe në gjyq, përveç fotove të dhunës, është shfaqur edhe një video ku Depp është i dehur dhe fluturon shishe vere nëpër dhomën e gjumit.

Vetë Depp ka mohuar se e ka dhunuar ish-bashkëshorten 34-vjeçare. Ai u shpreh se në fakt, ka qenë ajo që abuzonte fizikisht me të dhe se ka bërë jashtëqitjen në krevatin e tyre, për ta provokuar që ai ta godiste.

“Ajo është abuzonte me mua, njëherë bëri m**in në krevatin tonë bashkëshortor. Tha se e bëri për shaka. Është kjo arsyeja që vendosa të divorcohesha”, ka thënë Depp në gjyq.
Depp e ka quajtur Heard, si narcisiste, që u martua me të për karrierë.

Ai tha se është e pakonceptueshme që të godasë një grua.

LEXO EDHE:  Jam goditur 40 herë me levë/49-vjeçarja rrëfen mes lotësh dhunën e ish-bashkëshortit (Video)

“Është një pjesë e fortë dhe qendrore e kodit tim moral, unë kurrë nuk do të godisja një grua, në asnjë rrethanë, në çdo kohë. Më duket e pakonceptueshme dhe nuk do të ndodhte kurrë.”

Ai madje ka hedhur në gjyq edhe disa media, të cilat kanë raportuar se ai ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  “Mos hesht!”/ Grida Duma thirrje nga protesta: Reago ndaj dhunës dhe abuzimit, më ke mbështetje

LEXO EDHE:  Foto/ Rrëzohet në trotuar aktorja amerikane

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se “Po jam një aventuriere”.Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

LEXO EDHE:  Video- E paprecedentë/ Polici dhunon të riun e prangosur

LEXO EDHE:  Dhunë dhe molotov në protestë/ PD i kundërpërgjigjet Lleshajt

“Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete…”, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: “O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Publikuar

-

Nga

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari bëri të ditur lajmin se pas 4 vitesh i është rikthyer sërish muzikës.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa nga veshjet dhe vendet ku do të realizohej klipi, ndërsa së fundi ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës.

Ajo ka treguar nëpërmjet një video se kënga mban titullin “Vetes” dhe ka ndarë një pjesë të shkëputur nga klipi teksa krahas shkruan: “Së shpejti”.

LEXO EDHE:  Dhunon të ëmën/ Blutë e Korçës arrestojnë të riun

LEXO EDHE:  “Mos hesht!”/ Grida Duma thirrje nga protesta: Reago ndaj dhunës dhe abuzimit, më ke mbështetje

Në këtë pjesë ajo shfaqet tejet seksi e veshur me të zeza dhe bishtin gërshet të gjatë, i cili së fundi është kthyer në një trend.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

LEXO TE PLOTE