Connect with Us

Angela Martini nuk ndalet me videot seksi në Instagram/ Bashkëshorti i saj: Do të ndëshkohesh për këtë

Showbizz

Angela Martini nuk ndalet me videot seksi në Instagram/ Bashkëshorti i saj: Do të ndëshkohesh për këtë

Publikuar

-

Modelja shqiptare Angela Martini është bërë shumë aktive së fundi në rrjetet sociale ku nuk po ndalet së publikuari video seksi.

Bukuroshja shqiptare i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar një video ku shfaqet me bikini brenda në pishinë.

Krahas videos ajo tregon se bashkëshorti i saj e kishte paralajmëruar se kjo video ishte tejet provokuese por ajo ka treguar se është shqiptare me shenjën e Binjakëve dhe nuk e ka dëgjuar bashkëshrotin dhe e ka ndarë në Instagram.

LEXO EDHE:  Kaçurrelsja më e ëmbël që keni parë ndonjëherë/ Fotot më të bukura të modeles së Instagramit

Pas kësaj ka reaguar edhe bashkëshorti i saj i cili ka lënë një koment në postimin e saj ku shkruan: “Mos u bëj merak do të ndëshkohesh për këtë”.

Epo nuk i vëmë faj nëse është bërë xheloz dhe këtë e dëshmon videoja e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini) on

Modelja më s*ksi shqiptare/ Angela Martini do t'iu lërë pa mend me fotot e saj të fundit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Shkërmoqja e LSI-së/ Kryemadhi habit me komentin e saj

LEXO EDHE:  Shkërmoqja e LSI-së/ Kryemadhi habit me komentin e saj

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Shkërmoqja e LSI-së/ Kryemadhi habit me komentin e saj

LEXO EDHE:  Video-Basha godet sërish/ Nuk u'a di emrat personave që priti me bujë në zyrë

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë/Reagon publikisht këngëtari

LEXO EDHE:  Prezantuesja më seksi e motit/ Njihuni me vajzën më të kërkuar të momentit në rrjetet sociale

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE