Connect with Us

Fjalët prekëse të Rudinës/ “Ditëlindja ime sot do të jetë tek dera e spitalit “

Showbizz

Fjalët prekëse të Rudinës/ “Ditëlindja ime sot do të jetë tek dera e spitalit “

Publikuar

-

Fjalët prekëse të Rudinës/ “Ditëlindja ime sot do të jetë tek dera e spitalit “

Moderatorja Rudina Dembacaj, ditën e sotme feston ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera këtë vit, aktorja ka shkruar fjalët më prekëse për këtë ditë të veçantë.

Pas problemeve shëndetësore të babait të saj, ajo tregon se këtë herë ditëlindje e gjeti tek dera e spitalit për t’i qëndruar pranë të atit dhe për t’i dhënë mbështetjen dhe të gjithë dashurinë e saj.

Në një postim në rrjetet sociale, ku ajo ka publikuar foton me babain e saj, Rudina shkruan:

LEXO EDHE:  Përjetimet e tmerrshme të tri motrave/Babai iu vrau nënën me thikë

“Ditelindja ime sot,do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!❤️”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  I mungoi ekranit për një kohë të gjatë/ Moderatorja: ”Nuk është fundi i botës”

LEXO EDHE:  FOTOT-Vesa Luma feston ditëlindjen/ Merr urimin më romantik nga mbreti i saj

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se “Po jam një aventuriere”.Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

LEXO EDHE:  Nënë për të dytën herë! Moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebit

LEXO EDHE:  Shumë urime për mua! Këngëtarja e njohur i jep fund beqarisë për 25-vjetor!

“Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete…”, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: “O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Publikuar

-

Nga

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari bëri të ditur lajmin se pas 4 vitesh i është rikthyer sërish muzikës.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa nga veshjet dhe vendet ku do të realizohej klipi, ndërsa së fundi ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës.

Ajo ka treguar nëpërmjet një video se kënga mban titullin “Vetes” dhe ka ndarë një pjesë të shkëputur nga klipi teksa krahas shkruan: “Së shpejti”.

LEXO EDHE:  Nënë për të dytën herë! Moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebit

LEXO EDHE:  Ranë nga skela e pallatit/ Rritet numri i të plagosurve, dy ende nën rrënoja

Në këtë pjesë ajo shfaqet tejet seksi e veshur me të zeza dhe bishtin gërshet të gjatë, i cili së fundi është kthyer në një trend.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

LEXO TE PLOTE