Connect with Us

Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemre

Showbizz

Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemre

Publikuar

-

Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemre

Ditën e sotme këngëtarja Era Istrefi feston 26 vjetorin e linjdes. Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga koleget dhe familjarët të cilat i ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Sigurisht që në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte dhe urimi i motrës së saj, këngëtares Nora Istrefi.

Ajo i ka shprehur të gjithë dashurinë e saj nëpërmjet urimit me fjalët më të bukura.

LEXO EDHE:  Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

“Gëzuar ditëlinjden motra ime mbretëreshë. Jam e bekuar që të kam në jetën time. Ti je personi me zemrën më të bardhë në botë, ehde pse më e madhe gjithmonë mësoj diçka nga ti.Të dua në këtë jetë dhe në tjetrën”, shkruan Nora në postimin e saj për të motrën. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Foto/ Era Istrefi me bikini është një ‘bombë’ e vërtetë

LEXO EDHE:  Basha uron Fitër Bajramin: Shëndet, mbarësi dhe mirësi për çdo shqiptar!

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Pashkët/ Meta: Uroj shqiptarët për më shumë paqe dhe harmoni

LEXO EDHE:  Nishani uron besimtaret myslimane per Bajramin e Madh

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE