Connect with Us

“Pyetja një milion dollarëshe që nuk i përgjigjem kurrë”/ Anxhela Peristeri flet për herë të parë për lidhjen e dashurisë

Showbizz

“Pyetja një milion dollarëshe që nuk i përgjigjem kurrë”/ Anxhela Peristeri flet për herë të parë për lidhjen e dashurisë

Publikuar

-

“Pyetja një milion dollarëshe që nuk i përgjigjem kurrë”/ Anxhela Peristeri flet për herë të parë për lidhjen e dashurisë

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës shqiptare. Ajo është komentuar shumë në media për jetën e saj private, që pas momentit ku në fotot e saj dhe daljet në ekran u vu re unaza.

E ftuar ditën e djeshme në emisionin e rudinës ajo ka vendosur të përgjigjet për pyetjen me të cilën ndeshet gjithnjë kur është e ftuar: “A je e dashuruar”.

Anxhela është shprehur: Pyetja njëmiliondollarëshe që nuk i përgjigjem kurrë… Edhe një herë se për jetën private nuk kam dëshirë të flas në publik. Të paktën jo për momentin…

Moderatorja ka insituar por këngëtarja sërish nuk ka zbular dteaje të reja duke treguar se për momentin është mirë dhe se e mban akoma unazën.

LEXO EDHE:  Të tregojmë atë që duhet të dish mbi partnerin

“Tani jam mirë. Mirë jam… Domethënë e kam akoma atë unazë.”, kanë qenë fjalët e këngëtares.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mbi gjoksin e saj vendos logon” Unë votova”/ Modelja e njohur bën thirrje për votim me pozat topless

Publikuar

-

Nga

Mbi gjoksin e saj vendos logon” Unë votova”/ Modelja e njohur bën thirrje për votim me pozat topless

Ireland Baldwin ka përdorur platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit e saj të japin votën e tyre në zgjedhjet e ardhshme.

25-vjeçarja ka pozuar topless duke mbuluar gjoksin e saj, me dy ngjitëse ku shkruhej “Unë votova”. Modelja shfaqet afër buzës së pishinës me një palë pantallona dhe mjaft e relaksuar.

Menjëherë pas këtyre fotove të publikuara në rrjetet sociale kanë vërshuar komënetet e shumta komplimentuese drejt modeles së njohur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Adele i befason të gjithë/ Shfaqet në publik me 45 kilogramë më pak

Publikuar

-

Nga

Adele i befason të gjithë/ Shfaqet në publik me 45 kilogramë më pak

Këngëtarja me famë botërore, Adele i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa është shfaqur me një pamje totalisht ndryshe në publik.

Ajo ka humbur 45 kilogramë dhe së shpejti pritet që këngëtarja të rikthehet në ekran.

32-vjeçarja do të drejtojë “Saturday Night Live” dhe është tejet e emocionuar.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë ajo përmes një postimi në Instagram, ku shkruan: “Edhe tre ditë kanë mbetur”. Ndërsa në promon e emisionit, këngëtarja shfaqet më elegante se kurrë, gati sa nuk njihet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Goca e fortë që nuk dorëzohet kollaj”/ Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë Soni Malajt për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Soni Malaj feston ditëlindjen. Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga kolegët e saj, ndër ta dhe Aurela Gaçe.

Aurela i ka dedikuar disa fjalë shumë të veçanta koleges nëpërmjet një postimi në Instastory ku i uron të qëndrojë sa më gjatë në skenë dhe mbi të gjitha të jetë një nënë e lumtur.

Sot ditëlindja e Sonit, kësaj gocës së fortë që nuk dorëzohet kollaj. Kësaj gocës që i këndoi dashurisë me baladat që ngelen nga më të bukurat në muzikën tonë. Ka ditëlindjen kjo goca që këngën e ka shoqëruar me kërcim dhe koreografi atëherë kur tek ne as nuk mendohej. Mami i Anës, edhe 100 vjeç. Qëndrofsh në skenë e qofshë një nënë e lumtur”, shkruan Aurela në urimin e saj për Soni Malajn.

LEXO TE PLOTE