Connect with Us

“Gëzuar ditëlindjen heroi im”/ Marina Vjollca i bën dedikimin special Getoarit, zbulon surprizën

Showbizz

“Gëzuar ditëlindjen heroi im”/ Marina Vjollca i bën dedikimin special Getoarit, zbulon surprizën

Publikuar

-

“Gëzuar ditëlindjen heroi im”/ Marina Vjollca i bën dedikimin special Getoarit, zbulon surprizën

Ditën e sotme reperi Getoar Selimi feston 38 vjetorin e ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë për reperin nuk mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij , moderatores Marina Vjollca.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Marina io ka dedikuar fjalët më të bukura bashkëshortit të saj në ditëlindjen e tij. “Gëzuar ditëlindjen bashkëshorti im i dashur, heroi im, burri im i mrekullueshëm. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua. S’ka nevojë”, shkruan moderatorja.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Ndërsa Getoari ka zbuluar dhe surprizën, duke zbuluar tortën që bashkëshortja e tij i kishte bërë. Geti i mbështetur në një shishe shampanje me gotën në dorë, një pamje gati e njëjtë me atë që shfaqet në klipin e ri me Majk. Në tortë shkruhet titulli i këngës “Je t’aime” dhe urimi i ëmbël “edhe 100 dashuri”! “Faleminderit për këtë tortë të mrekullueshme dashuria ime”, shkruan Getoari në postim.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Më pas në Instastory ka publikuar një video ku shihet një ambient festiv me tullumbace të cilin duket se e ka organizuar bukuroshja e ekranit.

LEXO EDHE:  Pas ditëlindjes së Marinës/ Luana Vjollca "arratiset" nga Shqipëria dhe zbulon destinacionin luksoz

Për më tepër shihni galerinë dhe videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Jepja mamit…”/ Klea Huta zbulon tiparin që do më së shumti tek i biri

Publikuar

-

Nga

“Jepja mamit…”/ Klea Huta zbulon tiparin që do më së shumti tek i biri

Klea Huta është një nga personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Prej disa muajsh Klea po shijon periudhën më të bukur të jetesës së saj si nënë.

Që nga momenti i lindjes së Krid Klea ka ndarë me ndjekësit shumë momente të ëmbla me të birin.

Së fundmi, Klea ka zbuluar një tipar të të voglit, që e do më së hshumti dhe janë qerpikët. “Jepja qerpikët mami”, shkruan moderatorja krahas fotos.

LEXO EDHE:  Bullgarët “vjedhin” hitin shqiptar

LEXO EDHE:  Pas ditëlindjes së Marinës/ Luana Vjollca "arratiset" nga Shqipëria dhe zbulon destinacionin luksoz

Së shpejti, Klea do të rikthehet në ekran me një emision të ri të titulluar “Këngë moj”, e cila do të ketë një skuadër fantastike me emrat më të njohur të muzikës në Shqipëri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jeton në një shtëpi me qera/ Rozana Radi zbulon arsyen pse e ka bërë këtë zgjedhje

Publikuar

-

Nga

Jeton në një shtëpi me qera/ Rozana Radi zbulon arsyen pse e ka bërë këtë zgjedhje

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto nga një kënd i shtëpisë së saj, të cilën e shoqëroi me një përshkrim, me të cilin ajo arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve. Ndër të tjera Rozana zbulon arsyen pse ka vendosur të jetojë në një shtëpi me qera.

Unë e dua shumë shtëpine! ( më shume më pëlqen të qëndroj në shtëpi se sa të dal mbrëmjeve) Jetoj në një shtëpi të vogël ( me qira ) pranë motres time . Do thoni ju pse se ke blerë një shtëpi? Kam menduar të invesoj paratë që do blija shtëpinë në biznesin tim @rosebyrozanaradi_casual..por kjo nuk do të thotë që duke qenë se jam me qera mos të kem ambjentin tim që më qetëson.

Kur hapa biznesin dhe pasi e kuruam me detaje vendosëm të zgjidhnim abazhurët . Ju them me 100 % që ambjenti pervec dritës mori një sharm tjetër. Sot jam e bindur kur them: Sido që të jetë shtëpia juja po zgjodhet abazhurët e duhur e keni zgjidhur bukurinë e saj”, ka shkruar Rozana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj

Publikuar

-

Nga

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj

Për këngëtaren Arilena Ara sot është një ditë shumë e veçantë pasi nënë e saj feston ditëlindjen.

Këngëtarja e ka uruar publikisht me një mesazh shumë emocionues. Arilena i ka dërguar urimin e saj të ëmbël të ëmës fiks në momentin që akrepat e orës kanë shkuar 00:00.

Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, i ka shkruar këngëtarja në mesazhin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE