Connect with Us

E akuzojnë për përdorim të stimuluesve të muskujve/ Capital T i mbyll gojën komentuesit: “Nuk është turp të…”

Showbizz

E akuzojnë për përdorim të stimuluesve të muskujve/ Capital T i mbyll gojën komentuesit: “Nuk është turp të…”

Publikuar

-

E akuzojnë për përdorim të stimuluesve të muskujve/ Capital T i mbyll gojën komentuesit: "Nuk është turp të…"

Capital T është një prej reperëve dhe meshkujve më të pëlqyer nga publiku femëror.

Në shumë prej postimeve të tij nëpër rrjetet sopciale, Capital T tregon trupin e palestruar me muskuj dhe kjo e gjitha falë përkushtimit ndaj palestrës dhe me siguri dhe stilit të jetesë.

Së fundi ai ka publikuar një foto ku ka treguar trupin plot muskuj dhe sigurisht nuk kanë munguar komentet thumbuese nga ndjekësit e tij.

Njëri prej tyre i shkruan:”Interesant do ishte pa Protein edhe Creatin😉”

Ndërsa Capital nuk ka nguruar t’i tregojë vendin komentuesit teksa shprehet se kurrë nuk ka provuar gjëra të tilla dhe se nuk është turp t’i thuash dikujt bravo për të gjitha gjërat që arrin në jetë.

“Kurr n jeten tem as skom provu creatine pllum thuj bravo najkujt najher se so marre e mos u muno me gjet kime n vo”, shkruan Capital në koment.

LEXO EDHE:  E rëndë në Dajt/Gjendet një trup i pajetë

Kujtojmë se së fundi Capital T ka publikuar bashkëpunimin me Ledri Vulën, i cili ka rezultuar një sukses i vërtetë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Publikuar

-

Nga

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari bëri të ditur lajmin se pas 4 vitesh i është rikthyer sërish muzikës.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa nga veshjet dhe vendet ku do të realizohej klipi, ndërsa së fundi ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës.

Ajo ka treguar nëpërmjet një video se kënga mban titullin “Vetes” dhe ka ndarë një pjesë të shkëputur nga klipi teksa krahas shkruan: “Së shpejti”.

LEXO EDHE:  Largoni toksinat nga organizmi juaj

LEXO EDHE:  Ju janë mërzitur shenjat në trup?/ Lexoni se me çfarë mund ti hiqni

Në këtë pjesë ajo shfaqet tejet seksi e veshur me të zeza dhe bishtin gërshet të gjatë, i cili së fundi është kthyer në një trend.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E përjashtuan nga seriali se dhunoi të dashurën/ Aktori bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Mediat turke pak ditë më parë raportuan se aktori turk Ozan Guven ka dhunuar të dashurën e tij. Aktori i serialit “Sulejmani i Madhërishëm” i ka mohuar akuzat, duke thënë se ishte e dashura e tij ajo që e kishte dhunuar.Të dy publikuan foto ku tregonin shenjat e shkaktuara nga dhuna fizike.

E dashura e aktorit deklaroi se shkak për sherrin e tyre ishte bërë xhelozia ndërsa aktori akuzoi se ajo e kishte kërcënuar se do i shkatërronte karrierën.

LEXO EDHE:  Ju janë mërzitur shenjat në trup?/ Lexoni se me çfarë mund ti hiqniPas skandalit që pushtoi mediat, kompania e serialit “Babil”, ku Ozan Guven luan, ka vendosur ta shkëpusë kontratën me aktorin.

LEXO EDHE:  Si ndikon ndryshimi i stinëve në trupin dhe trurin e njeriut

Mirëpo ky i fundit nuk ka pranuar dhe ka kërkuar një shumë të majme për t’u larguar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rrëfimi i tifozes seksi: “Si e kalova kanalin e Otrantos 25 vite më parë”

Publikuar

-

Nga

Rike Roçi është një nga modelet dhe tifozet më seksi  të shoëbizit shqiptar. Rike u bë e njohur për publikun shqiptar kur u bë pjesë e realityshoët “Big Brother” ku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj.

Së fundi bukuroshja është bërë shumë nostalgjike dhe ka kujtuar udhëtimin e 25 vjetëve më parë kur udhëtonte si emigrante në Itali, përmes kanalit të Otrantos.Ajo rrëfen se ka udhëtuar me një varkë, që ka kaluar në kanalin e Otrantos dhe gjatë gjithë kohës shtrëngonte dorën e motrës, pasi kishte frikë nga thellësia dhe deti.

“Histori e shkurtër 25 vjet më parë, nga Shqipëria kalova në kanalin e Otrantos në mënyrë të paligjshme si një emigrante e vogël me gjithë familjen time … Unë mbaja dorën e motrës time fort nga frika e detit të thellë dhe errësirës … sot pas 25 vjetësh u ktheva me familjen time duke kujtuar atë udhëtim kaq të frikshëm … por që më bëri të kuptoj se ia vlente dhe se falë këtij udhëtimi, edhe pse ilegalisht dhe plot frikë, sot jam këtu si turist në një varkë me familjen time.  Më pëlqen jeta ashtu siç e kam dashur gjithmonë, e lumtur dhe e shëndetshme … E dua Italinë dhe nuk do të ndalem kurrë së falenderuari, është vendi që më ka dhënë gjithçka”, tregon Rike Roçi në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE