Connect with Us

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj me një tjetër bashkëpunim?/ Detaji që zbuloi surprizën e dyshes

Showbizz

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj me një tjetër bashkëpunim?/ Detaji që zbuloi surprizën e dyshes

Publikuar

-

Pas bashkëpunimit të suksesshëm “Çika Çika”, duket se Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj do të vijnë me një tjetër bashkëpunim.

Këngëtari ka publikuar një foto të shkëputur nga klipi teksa shafqet me një vajzë seksi me bikini fytyrën e të cilës e ka mbuluar dielli.

Krahas fotos Bujupi ka zbuluar se është një bashkëpunim dhe se tituli i këngës do të jetë “Panorama”. Por si gjithnjë ndjekësit e vëmendshëm kanë vënë re detajin që ka nxjerrë emrin e Xhensila Myrtezajt si këngëtarja me të cilin do të bashkëpunojë.

LEXO EDHE:  “Zbutet” Ralf Gjoni/ I shtrin dorën PD: Duhet të bashkojmë forcat

Byzylyku në dorën e vajzës misterioze është i njëjtë me atë të Xhensilës.

Këngëtarja ka të njëjtin byzylyk në një foto në Instagram dhe kjo ka bërë që të gjithë të dyshojnë se Xhensila Myrtezaj është vajza në foton misterioze të Ardian Bujupit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Enca Haxhiaj “paralajmëron” kolegët: “Po e dëgjova edhe një herë…”

LEXO EDHE:  'Po më vjen të lotoj'/ Rudina Magjistari emocionohet në mes të emisionit

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  “Zbutet” Ralf Gjoni/ I shtrin dorën PD: Duhet të bashkojmë forcat

LEXO EDHE:  Enca Haxhiaj "paralajmëron" kolegët: "Po e dëgjova edhe një herë..."

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE