Connect with Us

Provokon me pozat me bikini/ Njihuni me sportisten më s*ksi të Instagramit

Showbizz

Provokon me pozat me bikini/ Njihuni me sportisten më s*ksi të Instagramit

Publikuar

-

Provokon me pozat me bikini/ Njihuni me sportisten më s*ksi të Instagramit

Lucie Donlan është një modele e cila është bërë e njohur në reality shoën e famshëm Love Islands.

Përveç kësaj ajo është një sërfiste britanike dhe ka punuar për disa kohë si kapitene sërfi në ISA. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndan shumë foto me bikini.

Linjat e saj perfekte bën që t’i hapen shumë dyer në fushën e modelingut si dhe pjesëmarrja në televizion.

LEXO EDHE:  BOM BOM-Njihuni me modelen më seksi të fitnesit/ Fotot e saj do t’iu lënë pa mend

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bashkëshortja e tij u bë xheloze për vajzat e “Big Brother”/ Iliri merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bashkëshorta e balerinit Ilir Shaqiri gjatë spektaklit të “Big Brother” vendosi të hynte në shtëpi dhe të fliste me atë në lidhje me raportet e krijuara mes tij dhe vajzave të shtëpisë.

Ajo shafqi dukshëm xhelozinë ndaj bashkëshortit dhe kjo ka bërë që edhe Iliri të marë masa që mos ketë më vend për diskutime.

Pas takimit me bashkëshorten, Iliri ka vendosur të largohet nga disa vajza brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Gjatë një bisedei i ka thënë Sabianit dhe Fifit se përveç raportit me Fifin, Monikën dhe Arjolën nuk do të mbajë kontakte të afërta me asnjë njeri tjetër.

LEXO EDHE:  Fiksimi i të gjithë meshkujve/ Fotot më mahnitëse të modeles rumune

LEXO EDHE:  Skandali në Fiks Fare/ Si rekrutohen vajzat për shërbime seksuale (Fotot)Ndër të tjera ai ka theksuar se do të gjendet gjithmonë disa metra larg vajzave të tjera, pasi bashkëshortja e tij ishte e mërzitur nga raporti i tij me Beniadën apo vajzat e tjera.

Nuk e dimë nëse kjo do të zgjatë për shumë kohë apo do funksionojë që bashkeshortja e tij të mos ndihet më xheloze. Na mbetet vetem të presim dhe të shohim nëse do të ketë më reagim nga ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U ndanë pasi dolën çift nga emisioni/ Dy ish konkurentet e “Për’puthen” përballen me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Një prej dysheve që dolën çift pas emisionit “Përputhen” ishin Çimi dhe Stela. Mirëpo lidhja mes tyre zgjati shumë pak. Në fund të muajit Korrik, Stela, me anë të një postimi në rrjete sociale tregoi për publikun se ishte ndarë.

Më vonë Çimi u përfol për një lidhje me Linditën. Në rrjet qarkulluan foto e video të dyshes duke u puthur.

Për ti sqaruar të gjitha të dy protagonistët u ftuan në emisionin “Përputhen Prime” ku edhe njëhërë vërtetuan se mes tyre nuk mund të ketë asgjë.

Çimi u shpreh i revoltuar për Stelën sepse sipas tij, atë mund ta ngacmonin në tavolinë dhe ajo nuk reagonte.

Biseda e plotë:

Çimi: Të ishe aq e sinqertë…Mbaj mend një takim që kemi pasur me një tjetër ish-konkurrent, ai të luante syrin, bënte gjeste dhe prita nga ti që të paktën një reagim, thashë si ka mundësi që ti sheh një person që të bën gjeste dhe nuk ma thua?

LEXO EDHE:  Naomi Campbell zbulon “sekretin” për të gjitha vajzat/ Çfarë duhet të shmangni për të patur një fytyrë rinore

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja ruse që po “pushton” Instagramin me pozat topless

Stela: Unë e di që kur jemi në lokal dhe kur jemi me shoqërinë, jemi me shoqërinë.Çimi: Mund t’i thoje zotëri ato gjeste bëji me dikë tjetër, jo me mua

Stela: Jo sepse mënyra ime e komunikimit nuk është si e jotja. Prandaj unë thashë që ti je xheloz, i pasigurt dhe të bezdis çfarëdolloj sjellje e dikujt tjetër. Në mendjen tënde bën intriga. Çdo njeri duhet të marrë përsipër gjestet që bën, nuk i bëra unë gjestet

Çimi: Ti e përkrah. Një festë që u zhvillua në “Përputhen” të shoh ty në makinë me atë, ça ishe ti…taksi ishe?

Stela: Unë jam njeri i sjellshëm

Çimi: I sjellshëm duhet të jesh me atë që ke

Stela: Më duket se nuk ka munguar sjellja

Çimi: Është tepruar për të tjerët, nuk po qahem për tjerët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do ja falje tradhëtinë bashkëshortit?”/ Paloma habit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmjen e djeshme Paloma gjatë një bisede me banorë të tjerë brenda shtëpisë më të famshme të momentit, “Big Brother Vip” ka diskutuar çështjen e tradhëtisë.

Ajo ka rrëfyer se nëse do zbulonte se bashkëshori i saj e tradhëton ajo do vendoste ta falte.

Por nëse kjo do të vazhdonte për një kohë të gjatë do vendoste të ndaheshin.Nëse ka ndërmend ta bëjë le ta bëjë. Nëse e bën një herë do ta falja, nëse do ta përsëriste do ta ndaja. Unë nuk e prish familjen për një tradhëti momentale”,- iu shpreh gazetarja Paloma duke i habitur të gjithë banorët prezent në bisedë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja ruse që po “pushton” Instagramin me pozat topless

LEXO EDHE:  Skandali në Fiks Fare/ Si rekrutohen vajzat për shërbime seksuale (Fotot)

Ajo gjithashtu është shprehur se kur një femër tradhëton ka një arsye të fortë që e ka çuar drejt këtij akti, ndërsa mashkulli është më tepër impulsiv./CNA.al

LEXO TE PLOTE