Connect with Us

Big Basta feston ditëlindjen/ Vesa Luma hap arkivat dhe uron bashkëshortin në mënyrën më të veçantë

Showbizz

Big Basta feston ditëlindjen/ Vesa Luma hap arkivat dhe uron bashkëshortin në mënyrën më të veçantë

Publikuar

-

Big Basta feston ditëlindjen/ Vesa Luma hap arkivat dhe uron bashkëshortin në mënyrën më të veçantë

Ditën e sotme, reperi Big Basta feston ditëlindjen dhe Vesa Luma ka vendosur t’i bëjë dedikimin më romantik bashkëshortit të saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Vesa Luma shkruan: “Ne nje dite si kjo, lindi nje djal me yll ne balle ,qe u rrit me kembe ne toke ,por me mendje vizionare dhe i sigurte per te ardhmen e tij e te familjes se vogel po me bote shume te madhe qe tashme e kemi kriju bashke! Une e Liani jemi shume me fat qe te kemi! Te duam shume! Na u befsh 100 pak a shume ?❤️ @bigbastaofficial”.

LEXO EDHE:  77 vjetori i ish-Presidentit Mejdani/ Meta:"Model frymëzimi i shtetarit dhe politikanit të përgjegjshëm"

Por ajo që e bëri më të veçantë urimin e saj ishin disa video të Big Bastës ashtu siç nuk e kishim parë ndonjëherë.

Big Basta shfaqet së bashku me një person tjetër duke qethur një dele, ndërsa këngëtarja tregon se ky është momenti më i sikletshëm për të.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  77 vjetori i ish-Presidentit Mejdani/ Meta:”Model frymëzimi i shtetarit dhe politikanit të përgjegjshëm”

LEXO EDHE:  Vasili nxjerr videon/ Ja si gënjeshtarët e rilindjes mashtruan edhe për Francën

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  Dita e Europës/ Rama publikon videon

LEXO EDHE:  Ja me kë e festoi Adrola Dushi ditëlindjen në një nga restorantet më të mira në New York

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  E pabesueshme/ Çifti zbulon gjininë e bebit duke ndriçuar ndërtesën më të lartë në botë

LEXO EDHE:  “Pamjet bënë xhiron e rrjetit”/ Artan Hoxha zbulon vendin ku ndodhen parcelat me kanabis“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE