Connect with Us

Tundon me format provokuese/ Fotot më sensuale të Tiffany Keller

Showbizz

Tundon me format provokuese/ Fotot më sensuale të Tiffany Keller

Publikuar

-

Tundon me format provokuese/ Fotot më sensuale të Tiffany Keller

Tiffany Keller është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo ka arritur të fitojë shumë fansa falë formave të saj dhe fotove provokuese që Tiffany publikon shpesh në rrjetet sociale.

Ajo tregon format e saj bombastike teksa dhuron poza seksi me bikini. Tifanny është një influencuese e re në rrjetet sociale dhe numri i ndjekësve të saj po shtohet dita ditë falë bukurisë dhe fotove seksi.

LEXO EDHE:  Meksikanja që po “shpërthen” rrjetin me format e saj/ Fotot më përvëluese të modeles së fitnesit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E propozoi në mes të emisionit/ Moderatori flet për herë të parë pas ndarjes nga vajza e Agim Bajkos

Publikuar

-

Nga

Të gjithë u suprizuam pak kohë më parë ku moderatori Ardit Roshi bëri gjestin romantik, duke propozuar në emision vajzën e Agim Bajkos, Blerina Bajko.

“Në këtë rrugëtim të gjatë profesional, mbas kamerave më ka shoqëruar gjithmonë dikush. Është një vajzë që si ju në shtëpi, ka qeshur, ka kënduar, është shqetësuar dhe është gëzuar më këtë program. Blerina…eja të lutem. Unë jam njeri shumë privat, mirëserdhe por këtë moment dua ta ndaj me ju. Do të përpiqem të të bëj vajzën më të lumtur në botë”, u shpreh ai teksa bëri propozimin në emision.

Vetëm pak kohë pas propozimit që pushtoi mediat rozë, çifiti i dha fund fejesës.

LEXO EDHE:  Motrat Ismaili pozojnë bashkë, njëra më seksi se tjetra

LEXO EDHE:  Më e kërkuara e revistës Playboy dhe Maxim/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Mirëpo, ai nuk ka mundur ta mbajë dot këtë premtim dhe ka konfirmuar sot ndarjen në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”.

Teksa u ndal tek jeta e tij personale, moderatori Alban Musa e pyeti Roshin nëse është mirë tashmë, sepse nuk dëshironte ta komentonte më gjatë ç’kishte ndodhur.

“Shumë prej shikuesve, gazetarëve janë duke pritur që unë të të bëj një pyetje për jetën tënde personale, por unë kam zgjedhur të mos të ta bëj. Mua më intereson vetëm një gjë, a je ok, a je mirë tani?“- pyeti moderatori.

“Shif e shkruaj, si të dukem?”- u përgjigj Roshi, duke lënë të kuptohet se gjithçka është lënë pas dhe tashmë është shumë mirë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”

Publikuar

-

Nga

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se çifti i njohur i showbizit, Beren Saat dhe Kenan Dogulu i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pas këtyre lajme që qarkulluan kudo në mediat rozë, aktori ka reaguar i revoltuar përmes një prononcimi për gazetarët.

Ai është shprehur se nuk është aspak e vërtetë që janë ndarë dhe se këto lajme të pavërteta janë shumë të mërzitshme.

LEXO EDHE:  Si të bëni foto edhe kur nuk keni më vend në celular/ Del më në fund zgjidhja

LEXO EDHE:  FOTOT- Seksi nga karantina/ Modelja dhuron poza hot nga dhoma e gjumit

“Miqtë e mi, kurrë mos i besoni lajmeve të pavërteta përpara se ne ta deklarojmë vetë. Ju lutem, jemi shumë të lodhur. Njerëzit po mërziten nga këto lajme, ju lutem”-tha këngëtari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mposht Covid-19/ Menaxheri i Babastars: “Nga sot mos u frikësoni të më flisni”

Publikuar

-

Nga

Mposht Covid-19/ Menaxheri i Babastars: “Nga sot mos u frikësoni të më flisni”

Menaxheri i grupit “Babastars”, Dekorim Sahiti ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e mirë. Dekori ka treguar se tashmë është I shëruar plotësisht nga Covid-19. Nëpërmjet një postimi në Facebook ai falenderon të gjithë ata që e mbështetën dhe një falenderim të veçantë ka dhe për bashkëshorten e tij e cila i ka qëndrua pranë gjatë gjithë periudhës së izolimit duke u kujdesur për të.

“Shoqëri e dashur..Nga sot jam COVID Free😀😀Sapo e mora lajmin nga Instituti Kombëtar për Shëndetësi Publike që i kam përfunduar ditët e vetë-izolimit të përcaktuara nga OBSH dhe IKSHP dhe se nga sot jam Negativ ndaj Covid-19.Së pari dua ta falënderoj tej mase gruan time Adean e cila përkundër që rezultoi negativ në test më qëndroi afër deri në shërim. Një falënderim të madh për familjet tona, vëllezërit e mi që gjithmonë i kam afër dhe ma lehtësojnë çdo vështirësi të jetës.

LEXO EDHE:  Si të bëni foto edhe kur nuk keni më vend në celular/ Del më në fund zgjidhja

LEXO EDHE:  Tirana "mbytet" nga shiu/ Basha publikon foton me diell

Faleminderit bashkëpunëtorëve të mi që nuk e ndalen asnjëherë punën dhe kujdesin ndaj meje.Faleminderit të gjithë shokëve dhe shoqeve të cilët u kujdesën për shëndetin tim dhe gjendjen time emocionale.Jeta është sprovë dhe duhet ballafaqohemi me të, shpresoj që sa më shpejtë të kalojë kjo gjendje për të gjithë dhe të kthehemi në normalitet. Nga sot mos u frigoni me më fol 🤪♥️”, shkruan Dekori në Facebook./ CNA.al

LEXO TE PLOTE