Connect with Us

Trup fantastik dhe poza provokuese me bikini/ Anxhelina Hadërgjonaj i vë “flakën” Instagramit

Showbizz

Trup fantastik dhe poza provokuese me bikini/ Anxhelina Hadërgjonaj i vë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Trup fantastik dhe poza provokuese me bikini/ Anxhelina Hadërgjonaj i vë “flakën” Instagramit

Anxhelina Hadërgjonaj i ka vënë flakën rrjetit me fotot e saj me bikini nga pushimet. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram disa foto tejet seksi ku tregon linjat bombë me bikini.

E veshur me një palë bikini të kuqe dhe teksa tregon trupin e palestruar, ajo është kthyer në një nga vajzat më seksi të showbizit.

Prej vitesh ajo jeton në Amerikë, por së fundi ajo u kthye në Shqipëri për të qëndruar me familjen e saj pas shëprthimit të pandemisë.

LEXO EDHE:  Shtatzënë për herë të parë: Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e bukur pas rilidhjes me partnerin

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Anxhelina Hadërgjonajt me bikini që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Befason modelja e njohur/ Publikon fotot e gjoksit pas heqjes së impianteve

LEXO EDHE:  Një bishë e vërtetë/ Trejsi Sejdini thyen rrjetin me fotot e nxehta

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Pas humbjes së gjyshes së saj, Rita Ora prek me dedikimin për të/ “Do të më mungosh çdo ditë”

LEXO EDHE:  E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE