Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre tregon se ka vrarë Nazanin

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre tregon se ka vrarë Nazanin

Publikuar

-

Meral kërkon punë në shtëpinë e Ihsanit me planin për tu hakmarrë për vrasjen e të ëmës. Songyl debaton me Meralin për këtë çështje. Neriman për të shpëtuar veten nga përgjegjësitë i tregon Selinit se Banu nuk e ka abortuar foshnjën.

Mesude përballet me gruan e re të Kemalit dhe zihet me të. Xhemre i tregon Ejlylit se ajo ka vrarë Nazanin dhe nuk mund të përballet dot me Serkanin për këtë arsye. Ejlyl tronditet kur e dëgjon këtë. Emel shqetësohet se Xhemre ka treguar gjithçka kur nuk e gjen atë në shtëpi.

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian shan babanë e fëmijëve/ Përlotet në serial

Nazan pëpiqet të arratiset nga shtëpia ku mbahet e mbyllur por nuk arrin dot të shpëtojë. Xhemre vazhdon të vuajë dhe mendon t’i tregojë Songylit dhe Kaderit çfarë ka ndodhur. Ejlyl akuzon Emelin se po e mban mbyllur Xhemren me një qëllim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Slogani i “Nike” u frymëzua nga vrasësi serial

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl rreh Kemalin, Gynej dhe Kader zihen me njëri-tjetrin

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Life Style

Trup perfekt, Hygerta Sako i mahnit të gjithë me format e saj

Publikuar

-

Nga

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret më të spikatura të sportit në Shqipëri, ku përveç moderimit tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj perfekte trupore.

Prezantuesja e “Rubrika Sportive” në “Rtsh”, i ka magjepsur ndjekësit e saj në “Instagram” së fundmi. Hygerta ka postuar një foto nga plazhi, teksa po kalon pushimet.

Ajo që tërheq menjëherë vëmendjen janë linjta e saj trupore, kjo edhe për faktin se shpesh bukuroshen e “Rtsh” e kemi parë të bëjë palestër. Pikërisht në foton ku shfaq linjat e saj edhe reagimet kanë qenë të shumta, sigurisht pozitive.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE