Connect with Us

Humbi 25 kilogramë/ Fifi zbulon “sekretin” dhe nuk është baloni gastrik

Showbizz

Humbi 25 kilogramë/ Fifi zbulon “sekretin” dhe nuk është baloni gastrik

Publikuar

-

Këngëtarja Fifi i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me ndryshimin drastik në pamje. E ftuar në emision Në kurthin e Piter Pan, ajo ka zbuluar se ka humbur 25 kilogramë dhe nuk ka qenë baloni gastrik që ka vendosur më parë. Ajo tregon se baloni nuk pati asnjë efekt tek ajo dhe u detyrua ta heqë.

Fifi është shprehur se nëpërmjet qendrës së dobësimit dhe dietës ka arritur të heqë 25 kilogramët.

“Nuk e kam thënë asnjëherë, vetëm në rrjetet sociale por do e them. Vendosa balonën gastrike, dhe nuk më bëri as edhe një punë fare. Kur e hoqa atë erdha në kët gjendje.Bëj shaka.Mbajta dietë, bëra disa seanca tek Shkenda Dubova qendër dobësimi në Prishtinë.Më ndihmoi shumë hoqa 9 kilogramë për 7 seanca. Do e vazhdoj prpa procedurën pasi të kthehem në Prishtinë, sepse tani jam ktehj duke punuar për projektet që do të nxjerr.

LEXO EDHE:  "Të na kishin izoluar ditën e parë të dashurisë, s'di sa fëmijë do kishim bërë"/ Këngëtarja shqiptare tregon për karantinën me bashkëshortin

Nuk do të thotë që ajo balona nuk ka ndiku te njerëzit e tjerë sepse shoku im ka heq 57 kg.Po tek unë nuk kryu punë, por gjithsesi i kam nejt vetes gati, pakëz gojën e kam mshel, kam bo ushtrime, kam mbajt një dietë të lezetshme dhe kshu”, u shpreh ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  “Ju dua shumë!” Këngëtarja e famshme pranon që është shqiptare në emisionin italian

LEXO EDHE:  Tërhiqet Gjergj Leka, u kërkon falje Parashqevi Simakut dhe Lindita Theodhorit

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  “Të na kishin izoluar ditën e parë të dashurisë, s’di sa fëmijë do kishim bërë”/ Këngëtarja shqiptare tregon për karantinën me bashkëshortin

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndryshimi drastik i Adele/ Këngëtarja me famë botërore i lë të gjithë gojëhapur me pamjen e saj

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE