Connect with Us

FOTOT-Siç rrallë herë e keni parë!/ Amarda Toska pa pikë grimi

Showbizz

FOTOT-Siç rrallë herë e keni parë!/ Amarda Toska pa pikë grimi

Publikuar

-

FOTOT-Siç rrallë herë e keni parë!/ Amarda Toska pa pikë grimi

Ish moderatorja, Amarda Toska është një nga personazhet më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Edhe pse prej kohësh nuk e kemi parë në ekran, moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku tregon projektet dhe jetën e saj të përditshme.

Teksa po kalon disa ditë relaksuese në bregdet, Amarda nuk ka nguruar të publikojë disa foto ku shafqet krejtësisht natyrale.

Pa filtra, krejt natyrale dhe me flokët e lagur, Amarda duket po aq e bukur sa jemi mësuar ta shohim edhe në ekran.

Kujtojmë se së fundi është vënë re një tendencë e re edhe nga personazhet publikë të cilët po preferojnë më së shumti ta tregojnë veten ashtu siç janë në të vërtetë në jetën e përditshëm.

LEXO EDHE:  Bjondina e ëmbël me format shpërthyese/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mend

Disa prej tyre e përdorin në minimum fotoshopin dhe filtrat, por sigurisht në këtë paketë nuk futen të gjithë personazhet.

Njësoj si amarda pak ditë më parë edhe Anxhela Peristeri publikoi disa foto ku tregonte dhe detajet më identifikuese të fytyrës së saj, si qukat.

Le të themi që nga ky këndvështrim duhet të ketë sa më shumë foto të tilla të bukura, natyrale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Rrija pa gjumë për të folur në telefon”/ Ledri Vula tregon si është njohur me Sarën

Publikuar

-

Nga

“Rrija pa gjumë për të folur në telefon”/ Ledri Vula tregon si është njohur me Sarën

Që nga dita kur zyrtarizuar lidhjen, këngëtari Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë kthyer në një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, ndërsa sot Ledri ka treguar se si është njohur me Sarën.

Ai tha se me Sarën është njohur në një koncert në Gjermani. Këngëtari rrëfeu se u takuan rastësisht në koncert dhe më pas folën në Instagram derisa u takuan.Gjithashtu Ledri zbuloi në një intervistë te “E diela shqiptare” se për të folur me partneren e tij ka qëndruar edhe pa gjumë.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi shqiptare/ Fotot më të fundit të Oriola Marashit që nuk duhen humbur

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më s*ksi të Sophia Gumina

“Kur ka qenë në Meksikë me studime, e kam ndërruar gjumin për të mundur të flisja në telefon, kështu që më ka rënë pak edhe pa gjumë të rri”, u shpreh ai, ndërsa tha se është frikësuar pak për marrjen e vendimit që t’i bënte gjërat më serioze.

“Kur kam bërë 30 vjet ka qenë një moment kështu, i bëre 30, po tani çfarë do ndodhë. Por brenda në vete kur je i ri, vitet janë veç numra, kështu që me atë mendim e kam hequr frikën”, theksoi Ledri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Duhet ta ketë çdo femër/ “Aksesori” që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Publikuar

-

Nga

Duhet ta ketë çdo femër/ "Aksesori" që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Meghan Markle është një nga personazhet e cila me fjalimet e saj ka frymëzuar ndjekës të tërë të ‘Kensington’. Një vit më parë, ajo bashkëpunoi me organizatën bamirëse të Mbretërisë së Bashkuar, ‘Smart Works’, për të krijuar veshje pune cilësore për gratë që kërkojnë të futen përsëri në fuqinë punëtore.

Meghan u bashkua me organizatën për të folur për modën dhe fuqizimin e grave. Megjithatë ajo çfarë mori vëmendjen e të gjithëve ishte fakti se Markle tregoi aksesorin që i duhet çdo vajze në veshjen e saj.“Thjeshtë besimi, është ajo që ndërtohet brenda, kjo është pjesa me të cilën duhet të dilni nga ajo dhomë dhe futeni në intervistë me të cilën do t’ju çojë në shtresën tjetër të suksesit. Nuk është një bizhuteri, një çantë dore, apo një shall. Aksesori më i mirë që mund të vishni është besimi juaj. Vetëvlerësimi juaj është ai që do t’ju dallojë nga të tjerë”, u shpreh Meghan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Soni Malaj tregon muskujt/ Këngëtarja trazon rrjetin me foton e fundit

Publikuar

-

Nga

Soni Malaj është cilësuar si një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Ajo ka një karrierë të gjatë muzikore ku ndër vite i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar. Por Soni nuk është vlerësuar vetëm për zërin e saj dhe muzikën që bën por edhe pamjen e jashtme.

Ajo shpesh është cilësuar si një nga vajzat më seksi dhe këtë gjë e vërteton edhe fotoja e saj e fundit.

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më s*ksi të Sophia Gumina

Këngëtarja ka publikuar së fundi një foto ku shfaqet me bikini duke çmendur ndjekësit. Soni nuk ka nguruar për të treguar trupin perfekt dhe barkun me muskuj në pozën më provokuese.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

LEXO TE PLOTE