Connect with Us

Në gjurmët e mamasë së saj/ Blue Ivy fituesja më e vogël në “Bet Awards”

Showbizz

Në gjurmët e mamasë së saj/ Blue Ivy fituesja më e vogël në “Bet Awards”

Publikuar

-

Në gjurmët e mamasë së saj/ Blue Ivy fituesja më e vogël në Bet Awards

Vajza e Beyonce dhe jya Z është kthyer në fituesen më të vogël të “Bet Awards” është vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy. Ky çmim iu dha për këngën “Brown Skin Girl” bashkëpunim me Wizkid dhe Saint Jhn. Edhe Beyonce mori një çmim, atë të “Humanitarian Award”,  për punën e saj filantropike dhe përpjekjet për ndihmë në pandeminë COVID-19.

Ajo krijoi BeyGood, nismë që e ka testimin falas ndaj COVID-19 për afro-amerikanët, jep bursa për studentët dhe ndihmon në sektorë të tjerë.

LEXO EDHE:  Beyonce kryeson listen e grave më të paguara për 2017-ën

Shfaqja u drejtua nga aktorja Amanda Seales dhe mirëpriti yje si Alicia Keys, Chloe x Halle, Jennifer Hudson, John Legend, Lil Wayne, Megan Thee Stallion, Roddy Riçh, Usher dhe Wayne Brady.Kujtojmë se këtë vit, “Bet Awards” u organizua online për shkak të pandemisë së Koronavirusit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Publikuar

-

Nga

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Aktori i humorit Florjan Binaj ka ndarë me të gjithë fansat e tij lajmin e mirë se tashmë nuk është i infektuar nga Covid-19.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ai ka falenderuar të gjithë ata që mbështetën në këtë kohë izolimi.

“Më në fund, Covidi më la. Falenderoj të gjithë ata miq e mikesha që më ndejtën pranë (nga larg ) në këto ditë izolimi”, duke treguar kështu se është shëruar.

LEXO EDHE:  Nuk i mban dot lotët/Beyonce qan gjatë fjalimit për xhaxhain që ndërroi jetë nga SIDA

LEXO EDHE:  Gruaja në foton virale/ 'Beyonce e postoi foton për mua' 

Kujtojmë se Florjan pak javë më parë, e bëri të ditur vetë lajmin se ishte infektuar nga Covid-19 dhe se menjëherë ishte izoluar. Për fat të mirë aktori ka treguar gjatë kësaj kohe se nuk ak patur komplikacione shëndetësore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese dhe seksi.

Natale ka një fizik të tonifikuar pasi e frekuenton shumë palestrën dhe është një nga modelet e Marvin, ashtu siç është dhe Viki Odintcova.

LEXO EDHE:  Beyonce kryeson listen e grave më të paguara për 2017-ën

LEXO EDHE:  Kërcënohet me vdekje Beyonce, FBI nis hetimin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Natale, e cila është dhe një sfiduese e Viktorias, edhe pse kjo e fundit numëron më shumë ndjekës se Natale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më s*ksi e revistës Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Modelja më s*ksi e revistës Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjeçare.

Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Ajo numëron më shumë se 2 milion ndjekës në rrejtet sociale u ndan shumë foto provokuese.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE