Connect with Us

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Showbizz

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Publikuar

-

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Aktori i humorit Florjan Binaj ka ndarë me të gjithë fansat e tij lajmin e mirë se tashmë nuk është i infektuar nga Covid-19.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ai ka falenderuar të gjithë ata që mbështetën në këtë kohë izolimi.

“Më në fund, Covidi më la. Falenderoj të gjithë ata miq e mikesha që më ndejtën pranë (nga larg ) në këto ditë izolimi”, duke treguar kështu se është shëruar.

LEXO EDHE:  22 raste të reja në shtetin fqinj/ Humb jetën një tjetër i infektuar me Covid-19

Kujtojmë se Florjan pak javë më parë, e bëri të ditur vetë lajmin se ishte infektuar nga Covid-19 dhe se menjëherë ishte izoluar. Për fat të mirë aktori ka treguar gjatë kësaj kohe se nuk ak patur komplikacione shëndetësore./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese dhe seksi.

Natale ka një fizik të tonifikuar pasi e frekuenton shumë palestrën dhe është një nga modelet e Marvin, ashtu siç është dhe Viki Odintcova.

LEXO EDHE:  “Po vdes!” Motra e Bes Kallakut e paska tmerruar aktorin me një mesazh të vetëm

LEXO EDHE:  Deputeti i LSI mbështet ambasadorin e SHBA-ve/ Qytetarët të marrin në dorë vendosjen e demokracisë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Natale, e cila është dhe një sfiduese e Viktorias, edhe pse kjo e fundit numëron më shumë ndjekës se Natale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më s*ksi e revistës Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Modelja më s*ksi e revistës Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjeçare.

Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Ajo numëron më shumë se 2 milion ndjekës në rrejtet sociale u ndan shumë foto provokuese.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E fiksuar pas basketbollistëve/ Bukuroshja australiane çmend meshkujt

Publikuar

-

Nga

E fiksuar pas basketbollistëve/ Bukuroshja australiane çmend meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli. Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

LEXO EDHE:  Peripecitë me emrin, aktori i njohur zbuloi si quhej kur ishte 19 vjeç

LEXO EDHE:  Komediani 45 vjeçar në marrëdhënie me këngëtaren 26 vite më të vogël

Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE