Connect with Us

“Bomba” amerikane publikon videon e nxehtë/ Zbulon “hallin e madh” gjatë karantinës dhe i vë qëllimin vetes

Showbizz

“Bomba” amerikane publikon videon e nxehtë/ Zbulon “hallin e madh” gjatë karantinës dhe i vë qëllimin vetes

Publikuar

-

“Bomba” amerikane publikon videon e nxehtë/ Zbulon “hallin e madh” gjatë karantinës dhe i vë qëllimin vetes

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj. Bukuroshja është komentuar gjithnjë për format e saj bombastike dhe pozat dhe videot provokuese.

Miliarderja ka ndarë problemin e saj më të madh gjatë karantinës që çdo vajzë me siguri e ka patur gjatë periudhës së pandemisë.

Bukuroshja ka treguar se i ka vënë një qëllim vetes, për të hequr kilet e tepërta dhe ka vendosur ta fillojë që nga e hëna.

LEXO EDHE:  Ishi i Kyliet kërkon testin e ADN-së/ ‘Fëmija është i imi’

Kylie ka ndarë një video të sajën me bikini teksa filmonte veten para pasqyrës, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Ok, do t’i heq të gjitha kilet e karantinës duke filluar që nesër”, shkruan Kylie krahas videos së saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Vitaminë 3P”/ Moderatorja ekspozon të pasmet, dhuron pozën provokuese me bikini

Publikuar

-

Nga

“Vitaminë 3P”/ Moderatorja ekspozon të pasmet, dhuron pozën provokuese me bikini

Moderatorja Dajana Shabani është një nga personazhet më të komentuara në shoëbiz. Për shumë kohë ajo është përfolur shumë në media për jetën e saj private.

Por së fundi po komentohet shumë edhe për fotot tejet provokuese që po publikon në rrjetet sociale.

Teksa tregon se ka nisur pushimet verore, moderatorja nuk ka nguruar të tregojë linjat e saj me bikini. Ajo ka publikuar disa foto me bikini dhe siguron ndjekësit që ajo gëzon forma natyrale, duke zbuluar se nuk ka kryer operacione plastike.

LEXO EDHE:  Kaubojsja më seksi e mbrëmjes….Kylie Jenner

LEXO EDHE:  Ishi i Kyliet kërkon testin e ADN-së/ ‘Fëmija është i imi’

Me pozën provokuese, moderatorja trgeon edhe një herë linjat e saj perfkete ku krahas fotos shkruan: “Vitaminë 3P” duke e kspozuar të pasmet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në gjurmët e mamasë së saj/ Blue Ivy fituesja më e vogël në “Bet Awards”

Publikuar

-

Nga

Në gjurmët e mamasë së saj/ Blue Ivy fituesja më e vogël në Bet Awards

Vajza e Beyonce dhe jya Z është kthyer në fituesen më të vogël të “Bet Awards” është vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy. Ky çmim iu dha për këngën “Brown Skin Girl” bashkëpunim me Wizkid dhe Saint Jhn. Edhe Beyonce mori një çmim, atë të “Humanitarian Award”,  për punën e saj filantropike dhe përpjekjet për ndihmë në pandeminë COVID-19.

Ajo krijoi BeyGood, nismë që e ka testimin falas ndaj COVID-19 për afro-amerikanët, jep bursa për studentët dhe ndihmon në sektorë të tjerë.

LEXO EDHE:  Ishi i Kyliet kërkon testin e ADN-së/ ‘Fëmija është i imi’

LEXO EDHE:  Kaubojsja më seksi e mbrëmjes….Kylie Jenner

Shfaqja u drejtua nga aktorja Amanda Seales dhe mirëpriti yje si Alicia Keys, Chloe x Halle, Jennifer Hudson, John Legend, Lil Wayne, Megan Thee Stallion, Roddy Riçh, Usher dhe Wayne Brady.Kujtojmë se këtë vit, “Bet Awards” u organizua online për shkak të pandemisë së Koronavirusit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Publikuar

-

Nga

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Aktori i humorit Florjan Binaj ka ndarë me të gjithë fansat e tij lajmin e mirë se tashmë nuk është i infektuar nga Covid-19.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ai ka falenderuar të gjithë ata që mbështetën në këtë kohë izolimi.

“Më në fund, Covidi më la. Falenderoj të gjithë ata miq e mikesha që më ndejtën pranë (nga larg ) në këto ditë izolimi”, duke treguar kështu se është shëruar.

LEXO EDHE:  Kylie na prezanton me të voglën e saj, Stormy Webster

LEXO EDHE:  Kylie Jenner drejt perfeksionit

Kujtojmë se Florjan pak javë më parë, e bëri të ditur vetë lajmin se ishte infektuar nga Covid-19 dhe se menjëherë ishte izoluar. Për fat të mirë aktori ka treguar gjatë kësaj kohe se nuk ak patur komplikacione shëndetësore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE