Connect with Us

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini

Showbizz

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini

Publikuar

-

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arilena si rrallë herë është shfaqur më seksi se kurrë teksa ka publikuar fotot me bikini nga pushimet.

Bukuroshja bjonde ka ngritur temperaturat, duke shfaqur trupin e palestruar me bikini. Ndonëse shumica e fotove janë bardh e zi, Arilena duket tejet sensuale.

Kujtojmë se Ara është komentuar shumë në media edhe për jetën private. Thuhet se ajo është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Popi Kola, por dyshja ka preferuar që jetën private ta ruajnë me shumë fanatizëm.

LEXO EDHE:  Nxehet Jessica Wright

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…

Kjo javë ka qenë plot me ngjarje në emisionin Pëpruthen. Të dielën e shkuar në Prime Përputhen pati shumë debate dhe gjithashtu shumë puthje.

Atdheu dhe Andi surprizuan Sarën dhe Jasminën me dhurata dhe puthje në buzë. Në atë episod opinioniste ishin Shqipe Hysenaj dhe Ana Lleshi.

Shqipja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit ku u përgjigjet pyetjeve të tyre në lidhje me situatat që kanë ndodhur së fundi në Përputhen.

LEXO EDHE:  “Nuk po i besoja syve”/ Fjolla Morina reagon ndaj kritikave të ashpra për performancën në Skënderaj

LEXO EDHE:  Një lepurushe seksi si Chloe Goodman

Në lidhje me puthjet mes Atdheut dhe Sarës dhe Andi me Jasminën ajo përgjigjet: “Sara e bëri për shoë. “Sara erdhi, puthi Atdheun, kapi personin që ishte më lart me ndjekësit. Kështu do kishte edhe ajo më shumë ndjekës. Ndërsa puthja e Jasminës me Andin ishte më ndryshe”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Engjëlli” tradhton El Chapo-n?/ Emma Coronel nuk është arrestuar por vetëdorëzuar

Publikuar

-

Nga

“Engjëlli” tradhton El Chapo-n?/ Emma Coronel nuk është arrestuar por vetëdorëzuar

Pak ditë më parë në mediat e huaja qarkulloi lajmi se bashkëshortja e trafikantit famëkeq, “El Chapo” Guzman, Ema Coronel Aispuro, është arrestuar. Por së fundi mediat e huaja po shkruajnë se në të vërtetë ajo është vetëdorëzuar.

Sipas Vice News, Gruaja e trafikantit më të famshëm të kokainës pas Pablo Escobar mund të jetë gati të bashkëpunojë me drejtësinë amerikane për të siguruar detaje të reja nga aktiviteti i Kartelit të Sinaloas, që drejtohej nga “El Chapo”, ndërsa sot që ai është pas hekurave, nga djemtë dhe miqtë e tij.

Një ish-agjent i DEA-s, Mike Vigil dhe njohës i karteleve meksikane, tha për “The Sun” se bashkëshortja e tij mund të ketë informacione në lidhje me gjithçka që ka bërë i shoqi.

LEXO EDHE:  “Nuk mund të paguaja as një paketë cigare”/ Rozana Radi rrëfen vështirësitë e jetës

LEXO EDHE:  Në pritje të Festës së Birrës në Korçë/ Ja cilët këngëtarë do të ndezin skenën sonte

“Emma Coronel gjithmonë ka qenë princesha ‘Narocs’. Babai i saj Inez dhe vëllai Omar ishin trafikantë droge dhe kur u martua me El Chapo-n familjet bashkuan edhe trafikun. Guzman mori në organizatën e tij babain dhe vëllain e saj. Anëtarët e karteleve u besojnë familjarëve më shumë se kujtdo tjetër. Ajo mund të japë shumë informacione që mund të çojnë në procedimin penal të anëtarëve të tjerë të Kartelit të Sinaloas. Nëse bashkëpunon jeta e saj është në rrezik. Por shtysa e saj mund të jenë dy vajzat e vogla. Nëse përfundon në burg, nuk do t’i shohë më kurrë”, tha ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Përlotet Fjoralba Ponari/ Surprizohet nga i dashuri dhe familjarët në emisionin e saj

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Përlotet Fjoralba Ponari/ Surprizohet nga i dashuri dhe familjarët në emisionin e saj

Moderatorja Fjoralba Ponari, prej ditësh ndodhet në izolim, pasi është riinfektuar me Covid-19. Moderatorja ka treguar në bashkëbisedimin me ndjekësit se këtë herë simptomat ishin më të rënda dhe ka patur simptoma të tilla si: dhimbje kockash, temperaturë, kollë.

Tashmë ajo ndihet më mirë dhe është drejt përmirësimit të gjendjes së saj shëndetësore por i duhet të qëndrojë e izoluar derisa të shërohet plotësisht.

Gjatë kësaj kohe që po qëndron e izoluar, moderatorja ka ndjerë mungesën e njerëzve të saj të dashur si dhe të stafit të punës.

Fjoralba ka marrë një surprizë shumë të bukur nga partneri i saj dhe stafi të cilët kanë shkuar në shtëpinë e saj, për ta surprizuar.

LEXO EDHE:  Tejkalon çdo lloj imagjinate/ Njihuni me modelen që ekspozon format e saj pa asnjë rrobë në trup

LEXO EDHE:  "Nuk po i besoja syve"/ Fjolla Morina reagon ndaj kritikave të ashpra për performancën në Skënderaj

Ajo është emocionuar tej mase nga surpriza dhe e përlotur ka treguar se e ka marrë shumë malli për ta./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE