Connect with Us

Çmend me format e saj/ Kjo është modelja shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore

Showbizz

Çmend me format e saj/ Kjo është modelja shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore

Publikuar

-

Çmend me format e saj/ Kjo është modelja shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore

Tika Camaj është një modelet shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore. Ajo është bërë pjesë e një nga sfilatave ku pjesë e saj kanë qenë modelet më të famshme si Demi Rose apo shqiptarja tjetër Lorena Haliti.

Tika shpesh herë çmend ndjekësit me linjat dhe fotot e saj provokuese. Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte me fotot më të bukura të Tika Camaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani kërkon me ngulm pajtimin me Ledjanën/ Ja veprimi i radhës

Publikuar

-

Nga

Pas deklaratës së fortë të Ledjanës/ Reagon Mevlani: Sa dinjiteti nuk vlen asgjë

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej persoanzheve që u bënë shumë të njohur falë pjesëmarrjes në Pëpruthen dh elidhjes së dashurisë që krijuan brenda programi

Pas daljes nga Përputhen, dyshja i dhanë fund romancës së tyre, ku Ledjana sqaroi se një prej arsyeve ishte se Mevlani takohej ende me Antonelën.

Së fundi në një intervistë 60 sekondëshe për Prive, Mevlani i është përgjigur pyetjeve pikante.

LEXO EDHE:  Foto/Modelja e Playboy nuk ndalet, poston foton e “nxehtë”

LEXO EDHE:  Foto/Modelja e Playboy nuk ndalet, poston foton e "nxehtë"

I pyetur nëse është penduar për këngën kushtuar Ledjanës, ai përgjigjet pa doreza duke thënë që jo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Njihuni me mamin më seksi të Instagramit/ Trupi i saj është një ëndërr

Publikuar

-

Nga

Yana Yatskovskaya është një nga modelet më të pëlqyera në rrjetet sociale. Bukuroshja e Instagramit ka rrëmbyer zemrat e të gjithë ndjekësve të saj.

Modelja ka një fizik marramendës, me linja perfekte edhe pse është nënë e një vajze.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më mahnitëse të Yana Yatskovskaya./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon tërësisht e zhveshur mbi kalë/ Modelja “Playboy” ekspozon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

Stefanie Gurzanski është një modele dhe një aktore shumë e njohur. Karriera e saj si modele nisi pasi nuk po gjente dot një profesion të përshtatshëm për të jetuar dhe vendosi të postonte fotot e saj në rrjetet sociale.

Duke treguar bukurinë e saj dhe trupin perfekte, Stefanie arriti të tërhiqte vëmendjen e revistave të njohura duke pushtuar kështu kopertinat e tyre.

LEXO EDHE:  “Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Ajo ka pozuar për shumë revista të njohura si Playboy, Vogue, Maxim dhe Elle.

LEXO EDHE:  Ylli i Instagramit me format perfekte/ Njihuni me Sofia Bevarly

Gurzanski gjithashtu ka njënumër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku kalon numrin e 1 milionë përdoruesve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE