Connect with Us

U përfol për shtatzëni/ Partnerja e Ledrit publikon foton dhe na mbetën sytë tek barku

Showbizz

U përfol për shtatzëni/ Partnerja e Ledrit publikon foton dhe na mbetën sytë tek barku

Publikuar

-

U përfol për shtatzëni/ Partnerja e Ledrit publikon foton dhe na mbetën sytë tek barku

Prej ditësh në media po qarkullon lajmi se Sara Hoxha dhe Ledri Vula po presin fëmijën e tyre të parë. Madje u zbulua dhe gjinia e fëmijës, ku thuhej se ishin në pritje të një vajze.

Mirëpo së fundi Sara ka publikuar një foto në Instastory  ku duket super në formë dhe ne na mbetën sytë tek barku i cili në foto nuk duket aspak i fryrë.

Duket se nëpërmjet kësaj fotoje Sara ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet për shtatzëni pasi në foto ka shkruar dhe datën e sotme 25.06.2020./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Meksikania që do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më sensuale të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Daniela De Jesus Cosio është një modele nga Meksika. Bukuroshja është bërë shumë e njohur falë linjave të saj perfekte.

Meksikania reklamon veshje të markave të ndryshme të njohura, duke i ngjitur shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut.

Pozat e saj mahnitëse tërheqin vëmendjen e shumë ndjekësve të cilët me komentet e tyre e komplimentojnë pafund në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Zbuloni çfarë ndodh nëse merrni shoqen e ngushtë si shoqëruese në dasëm

LEXO EDHE:  E veshur vetëm me një këmishë të tejdukshme/ Modelja “nxeh” rrjetin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Sot një bukuroshe seksi/Por … si dukej Eni Koçi më parë (Foto)

LEXO EDHE:  E veshur vetëm me një këmishë të tejdukshme/ Modelja “nxeh” rrjetin

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është vajza seksi misterioze në krahët e tij

Mevlan Shaba është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto ku shihet në studion e Përputhen.

Përmes një përshkrimi krahas fotos ai tregon se i mungon vendi ku nisi gjithçka, duke përfshirë këtu edhe njohjen me Ledjanën.

Komentet kanë qenë të shumta ku i kujtojnë Mevlanit se ai nuk është vendi ku nisi gjithçka por edhe vendi ku përfundoi gjithçka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE