Pas denoncimit nga CNA, Basha kujtohet për Klodian Mërtirin/ E uron për rrjepjen e taksave të shqiptarëve

Pas një sërë denoncimesh nga CNA.al në lidhje me koncesionin e inceneratorëve në Shqipëri, sot më në fund është “zgjuar” edhe kreu i PD-së, Lulzim Basha. Gjatë një takimi me banorët dhe përfaqësuesit e biznesit të vogël në Vorë, Lulzim Basha për herë të parë ka folur edhe në lidhje me Klodian Mërtirin, ortaku hije … Continue reading Pas denoncimit nga CNA, Basha kujtohet për Klodian Mërtirin/ E uron për rrjepjen e taksave të shqiptarëve