Connect with Us

“Do shoh mbrapa nëse b*tha ime është rritur”/ Arbenita Ismajli tërbon Instagramin me foton e nxehtë

Showbizz

“Do shoh mbrapa nëse b*tha ime është rritur”/ Arbenita Ismajli tërbon Instagramin me foton e nxehtë

Publikuar

-

Modelja më bombastike shqiptare/ Fotot më përvëluese të Arbenita Ismajlit

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara shqiptare. Zeshkanja ka tërbuar Instagramin me foton e fundit teksa ka ekspozuar të pasmet bombastike.

E veshur vetëm me të brendshme, Arbenita nuk i ka lënë vend imagjinatës. Por përtej ekspozimit të formave të saj bombastike, Arbenita ka treguar se nga ky moment, ajo do të shoh mbrapa, vetëm për të parë nëse të pasmet e saj janë rritur.

“Do të shoh pas, vetëm për të parë nëse të pasmet e mia janë rritur”, shkruan ajo krahas fotos që po bën namin në Instagramin e saj.

LEXO EDHE:  “Mentaliteti e bën femrën të mos ndihet e lirshme”/ Modelja shkodrane flet për plazhet topless

Kujtojmë se bukuroshja është kometuar shumë së fundi në media për operacionet plastike dhe shpesh herë ka reaguar duke i mohuar ato. Gjithashtu jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë  syrit mediatik pasi prej kohësh ajo po shijon një lidhje dashurie me reperin Fero.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më bombastike të Arbenitës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Modelja i lë të gjithë me gojë hapur në Festivalin e Filmit në Kanë

LEXO EDHE:  Përse njerëzit “bëhen copë” për të shkrepur foton perfekte në Instagram

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Foto/ Dikur peshonte 135 kg, tani më pak se 70 kg

LEXO EDHE:  Modelja i lë të gjithë me gojë hapur në Festivalin e Filmit në Kanë

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE