Connect with Us

“Tërbohet” Bebe Rexha/ Tregon të pasmet bombastike duke kërcyer twerk

Showbizz

“Tërbohet” Bebe Rexha/ Tregon të pasmet bombastike duke kërcyer twerk

Publikuar

-

"Tërbohet" Bebe Rexha/ Tregon të pasmet bombastike duke kërcyer twerk

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet e cila di si tërheqë vëmendjen e mediave të huaja.  Ajo gjithnjë përfllitet për stilin e saj ekstravagant dhe foto e videot provokuese në rrjet. Duke qenë se e shtuna që kaloi hapi sezonin veror për të gjithë ata që jetojnë në hemisferën e veriut, këngëtarja ka vendosur t’i kalojë ditët e nxehta në psihinë.

Këngëtarja ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa është shfaqur me bikini të zeza duke bërë tërk në pishinë. 30-vjeçarja ka treguar format e saj bombastike teksa kërcen në mënyrë shumë provokuese me këngën hit të Lady Gagës.

LEXO EDHE:  Gjysmë e zhveshur/ Oriola Marashi i lë pak vend imagjinatës me fotot e fundit

Kujtojmë se Bebe i preku të gjithë teksa rrëfeu se prindërit e saj ishin të infektuar me Covid-19. Ajo u hspreh se ishte shumë e vështirë për të mos mund të gjendje pranë tyre në momentet më të vështira për prindërit e saj. Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

“A ke bërë ndonjëherë s*ks”/ Bebe Rexha habit ndjekësit me përgjigjen
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  Foto/Rashel Kolaneci “nxeh” Instagramin, tregon format bombastike nga Greqia

LEXO EDHE:  Foto/Rashel Kolaneci "nxeh" Instagramin, tregon format bombastike nga Greqia

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

LEXO EDHE:  Foto/Rashel Kolaneci "nxeh" Instagramin, tregon format bombastike nga Greqia

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyerja e rregullave nga banorët e Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për shkak të thyerjes së rregullave Big Brother ka marrë vendimin për të penalizuar të gjithë banorët “Vip”.

Sheila ka lexuar vendimin e marrë, në të cilin thuhet se disa prej banorëve kanë hequr me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke përshpëritur duke thyer kështu rregullin numër një të këtij realityshow.

Ndaj të martën të gjithë banorët do të penalizohen dhe do të bëjnë gati valixhet.

Banorë në fillim të programit, jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër 1 të Big Brother që është transparenca me publikun. Prandaj “Vëllai i Madh” ka vendosur që ditën e martë t’iu penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

LEXO EDHE:  Enca  nuk di të ndalet/Çmend sërish fansat me foton e radhës 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE