Connect with Us

“S’po na zinte gjumi”/ Luana Vjollca zbulon çfarë ndodhi me krahun e “zhdukur”

Showbizz

“S’po na zinte gjumi”/ Luana Vjollca zbulon çfarë ndodhi me krahun e “zhdukur”

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është përfolur dje në media pafund për fotografitë e fundit që ka publikuar në Instagram. Në njërën prej fotove të publikuara u vu re që krahu i moderatores ishte “zhdukur” dhe të shumtë ishin ndjekësit të cilët e akuzuan për Photoshop. Madje disa prej faqeve humoristike e kanë kthyer dhe në meme.

Pas të gjitha komenteve, Luana ka reaguar duke kometuar në foton e saj. Ajo etiketon fotografen që ka realizuar setin dhe i shkruan: ” Shpjegoja publikut ku e kam krahun, e ke zhduk me photoshop?”

Ndërkohë fotografja e saj i ka kthyer përgjigje duke ironizuar: “Hahahahahah kam bo magji ” “E mirë po flej tani qe dhe pergjigje se spo na zinte gjumi nga halli”, vijon me komentin Luana Vjollca.

LEXO EDHE:  "S'ka vaksinë për zemrën e thyer"/ Fjoralba Ponari jep këshilla si të ecni përpara në situata të tilla

Në këtë mënyrë Luana tregon se fotot nuk kanë photoshop dhe “fajin” po ia lëmë pozicionit në të cilën është shkrepur fotoja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kanë humb një thesarë që se gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Publikuar

-

Nga

“Kanë humb një thesar që nuk e gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Antonela Berishaj është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur të showbizzit.

Bjondja bukuroshe u bë se njohur falë pjesëmarrjes së saj në Përputhen, nga ku doli beqare.

Pas daljes nga Përputhen ajo u bë pjesë e ekranit ku u bë bashkë moderuese e emisionit Top Arena.

Pas kësaj eksperience, Antonela ka vijuar pushimet e saj, teksa herë pas here publikon foto provokuese.

Mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagra, një mesazh nga Elhaid Cufi, ku shkruan “Nuk duhet të mërzitesh ti pse njerëzit nuk të vlerësojnë sinqeritetin, leni të mërziten ata kur të kuptojnë se kanë humb një thesar që se gjejnë ma…”.

Nuk dihet se kujt ia drejton Antonela mesazhin ‘thumbues’, ndoshta mund të jetë dhe për Mevlanin i cili zgjodhi Ledianën para saj, megjithëse dyshja sot nuk janë më bashkë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pak ditë pas duetit me Ylli Limanin/ Elvana Gjata sjell një tjetër bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Elvana Gjata dhe Ylli Limani publikuan dy këngë në një të titulluara “E di” dhe “Marre”.

Bashkëpunimi rezultoi shumë i suksesshëm dhe numëron miliona klikime në Youtube.

Por surprizat nuk kanë mbaruar këtu. Elvana ka sjellë bashkëpunimin me dy artsitët ndërkombëtarë, Inna dhe Sickotoy, të cilin e kishte paralajmëruar më parë.

Një klip plot ngjyra dhe tejet i përshtatshëm  për sezonin veror./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Ledjana dhe Mevlani vijojnë të jenë dy personazhet më të pëlqyer për publikun. Edhe pas ndarjes, dyshja kanë pranuar se kanë patur ndjenja shumë të forta për njëri-tjetrin.

Një nga personat që gjithnjë ka tentuar t’i pajtojë është opinonisti Arjan Konomi.

Së fundi në një foto të Mevlanit në rrjetet sociale teksa shihet në palestër, Arjani i bën komentin thumbues duke i kujtuar se në palestër duhet instruktor/e  duke nënëkuptuar Ledjanën.

LEXO EDHE:  “Do kisha tund malet”/ Fansi “qan hallet” me moderatoren

“Bravo Mevlan qe nise palestren. Por nuk behet ashtu kot me kot. Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish. Do te flas une me nje qe njoh?”, shkruan Arjan Konomi.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet në SHBA/ Pse simbolet e demokratëve dhe republikanëve janë gomari dhe elefanti

“Mos na hap plagë të vjetra”- i është përgjigjur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE