Connect with Us

Një bishë e vërtetë/ Trejsi Sejdini thyen rrjetin me fotot e nxehta

Showbizz

Një bishë e vërtetë/ Trejsi Sejdini thyen rrjetin me fotot e nxehta

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes për sherret që krijon me personazhe të tjerë por edhe për fotot e saj provokuese.

Topless, me bikini dhe poza të nxehta, Trejsi Sejdini është modelja më e kërkuar e momentit. Trejsi së fundi është zhvendosur në amerikë ku dhe po vazhdon me karrierën e saj si modele. Bukuroshja duket se po ecën me hapa shumë të shpejtë drejt suksesit.

LEXO EDHE:  Mbahuni fort/ Bjondina do t’iu lërë pa mend me pozat e nxehta

Për më tepër ka përzgjedhur fotot më provokative të Trejsit, të cilat kanë marrë qindra komente në rrjetet sociale. Ndiqini në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Jam fejuar kur isha 19 vjeç”/ Argjendi i hap “zemrën” Mikelës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Argjend Rraçi është një nga konkurrentët e Përputhen  më të komentuar të momentit .

Ai është shprehur se në Përputhen gjendet mes dy vajzave Ritvanës dhe Mikelës. Në takimin e tij me Mikelën, Argjendi rrëfeu edhe një pjesë të rëndësishme të së shkuarës.

Ai tregoi se në moshën 19 vjeçare ka qenë i fejuar me ish të dashurën e tij por që tashmë nuk ka asnjë kontakt me të.Në moshën 19 vjeçare kam qenë i fejuar me një ish të dashurën time. Po kjo ka mbaruar para disa vitesh e nuk kemi më asnjë kontakt“, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  VIDEO- Oriola Marashi e kall Instagramin/ Me fustanin tejet të shkurtër tregon më shumë seç duhet

LEXO EDHE:  "Më duhet të shkoj tek fëmijët e mi"/Modelja shqiptare fajëson Trump për trafikun

Por në mediat rozë është aluduar se Argjendi vijon të jetë me ish të dashurën e tij. Madje Mikela tha se është parë një foto në verë ku Argjendi ka dhe unazën në gisht.

Nuk është unazë fejese, ajo. Po të doni e sjell këtu në studio. Asgjë që aludohet në portale nuk është e vërtetë. Lidhja ka mbaruar dhe nuk kam asnjë kontakt me atë person”, shprehet Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tensionohet situata në “Përputhen”/ Edi dhe Bashkimi përplasen me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes dy djemve të Pëpruthen, Eduard Kuçit dhe Bashkim Saitit është tensionuar. Dy djemtë për pak sa nuk janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin.

E gjitha kjo ka nisur nga komenti i Bashkimit për takimin mes Argjendit dhe Mikelës.Bashkimi u shpreh se nuk e besonte aspak takimin mes tyre dhe kjo ka shtyrë Edin të reagojë duke përdorur fjalët “minok”.

LEXO EDHE:  VIDEO- Oriola Marashi e kall Instagramin/ Me fustanin tejet të shkurtër tregon më shumë seç duhet

LEXO EDHE:  “Pse bëni sikur kam ngel në derë”/ Alesia Bami sqaron një herë e mirë statusin e saj

Fjalët dhe provokimet kanë vijuar mes tyre dhe Edi është ngritur duke u afruar shumë pranë Bashkimit, por në atë moment kanë ndërhyrë konkurrentët e tjerë duke shmangur përplasjen fizike mes tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vë në gjumë Argjendin dhe flet me ish të dashurin në dhomën tjetër”/ Juli acaron keq Mikelën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen ka patur debate. Këtë herë në takimin e Argjendit me Mikelën.

Juliani ka komentuar takimin e dyshes, duke thënë se Argjendi është mashkulli perfekt që Mikela mund ta vërë në gjumë dhe të flasë në dhomën tjetër me ish të dashurin.

Argjendi është mashkulli perfekt që Mikela mund të vërë nëgjumëdhe të shkojë në dhomën tjetër dhe të flasë me ish të dashurin”, është shprehur Juli.

LEXO EDHE:  Mbahuni fort/ Bjondina do t’iu lërë pa mend me pozat e nxehta

LEXO EDHE:  BOOM-Njihuni me modelen që do t’iu “rrëmbejë zemrën” me pozat e sajKy koment i Julit e ka revoltuar shumë Mikelën e cila ka reguar shumë ashpër ndaj tij.

Hera e parë dhe e fundit që përmendet e shkuara ime. U bëre ti një copë kalamani, që nuk ke pikë eksperience, ta përmendësh, more vesh. Se e keni bërë rrugë të gjithë këtë. Mbylle gojën kaq po të them”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE