Connect with Us

Nuk duhen humbur/ Fotot më të fundit të Demi Rose që po “çmendin” rrjetin

Showbizz

Nuk duhen humbur/ Fotot më të fundit të Demi Rose që po “çmendin” rrjetin

Publikuar

-

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

Demi Rose është një nga supermodelet që nuk di të ndalet. Çdo herë ajo di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave të huaja.

Bukuroshja britanike i ka mahnitur të gjithë me fotosesionin e fundit. Ajo shfaqet super seksi teksa tregon format e saj bombastike.

Fotot kanë marrë mijëra pëlqime e komente pasi ndjkësit kanë vërshuar menjëherë të komentojnë pas publikimit të tyre.

LEXO EDHE:  Foto me të brendshme +18/ Supermodelja ideale mban emrin Megan Fox

Për më tepër ne i kemi paraqitur në galerinë e mëposhtme fotot e Demi Rose që nuk duhen humbur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  Sara çmend Atdheun/ Publikon fotot “hot”
LEXO EDHE:  Si i bën për vete meshkujt kjo supermodele?

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

LEXO EDHE:  Tërbon meshkujt me trupin e saj/ Arabella Chiwas një “bombë” në fotot e fundit

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Keisi Medini tregon trupin/ “Marros” fansat

Publikuar

-

Nga

Modelja Keisi Medini është një nga vajzta më seksi të Instagramit.

Bukuroshja shpesh herë provokon teksa publikon foto ku shfaqet me bikini.

Së fundi ajo tregon linjat e saj shpërthyese teksa pzoon me bikini minimaliste të zeza. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komentet komplimentuese./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

LEXO TE PLOTE