Connect with Us

VIDEO-E akuzuan për operacion plastik/ Arbenita Ismajli përgënjeshtron lajmin

Showbizz

VIDEO-E akuzuan për operacion plastik/ Arbenita Ismajli përgënjeshtron lajmin

Publikuar

-

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli u përfol për një operacion plastik në hundë. Sipas fotove të publikuar nga një klinikë estetike, Arbenita shfaqej me një transformim në fytyrë, veçanërisht në hundë.

Pas këtyre lajmeve, ka qenë i shpejtë dhe reagimi i modeles e cila nëpërmjet një video në Instastory ka përgënjeshtruar lajmin duke treguar se nuk ka kryer asnjë ndërhyrje në hundë.

LEXO EDHE:  Shqiptarja që i “çmend” të gjithë/ Angela Martini, perfekte në fotot e fundit

“E mësuar me shpifje tuaja”, shkruan modelja teksa tregon me detaje pjesën e hundës duke zbuluar se nuk ka asnëj ndërhyrje.

Kjo nuk është hera e parë që modelja përflitet për operacione plastike por si gjithnjë kujdeset që të japë përgjigjepër akuzat që i bëhen në rrjet.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Video-Konkurentes së Përputhen i ndodh e papritura/ Gazetari tenton ta puthë live

Publikuar

-

Nga

Ish konkurentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj, është përnallur me një situatë të parpritur në rubrikën ‘Trotuar’, në ‘E Diell’.

Teksa moderatori Edi Manushi nisi të prezantojë temën dhe përshëndeti të ftuarit, Bledi Mane afrohet pranë Shqipes dhe e përqafon, madje tenton edhe ta puth!

Kjo e fundit tenton t’i shmanget këtij gjesti dhe ndërsa largohet nis të qeshë me gjestin e gazetarit!

LEXO EDHE:  Shqiptarja që i “çmend” të gjithë/ Angela Martini, perfekte në fotot e fundit

LEXO EDHE:  VIDEO-Mbi supet e Fisnikut dhe duke shkëmbyer puthje pasionante/ Fjolla Morina publikon momentet intime me të fejuarinMomentin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Larg syve të kamerave/ Dua “e maskuar” viziton Parisin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka vizituar Parisin ku edhe është kapur nga kamerat në stacionin e trenit “Gare du Nord”.

Dua Lipa bie gjithmonë në sy me stilin e saj të veshjes, por duket se këtë herë ka dashur t’i qëndrojë larg kamerave teksa është maskuar me një kapele dhe një shall të madh jeshil të hedhur mbi kokë. Ajo mbante të veshur një pallto lëkure ngjyrë të zezë dhe në sup një çantë pellushi.

LEXO EDHE:  Shqiptarja që i “çmend” të gjithë/ Angela Martini, perfekte në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më të nxehta të “meksikanes bombastike“Sipas “Celebzz”, këngëtarja 26-vjeçare u fsheh pas një maske dhe syzeve të diellit në Paris, i njohur si një nga qendrat më të mëdha të modës në Evropë dhe në botë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Injoruan urdhrin për t’u zgjuar/ “Vëllai i Madh” dënon banorët

Publikuar

-

Nga

Banorët e “Big Brother Vip” janë përballur ditën e sotme me një dënim aspak të këndshëm kundrejt tyre dhe shkak për këtë është bërë orari i vonë i zgjimit në mëngjes.

Banorët ishin paralajmëruar disa herë se duhet të zgjoheshin menjëherë pasi të binte gongu dhe në shtëpi të ndizeshin dritat, por duke marrë parasysh se kjo kërkesë nuk është respektuar, ‘’Vëllai i Madh’’ ka ndërmarrëkëtë masë ndëshkuese.

LEXO EDHE:  Kaçurrelsja më “bombë” e showbizit shqiptar/ Fotot e fundit të Arta Elezajt nuk duhen humbur

LEXO EDHE:  Video-Zbulohet mashtrimi i radhës i Veliajt/ Qytetarët ujë çezme, për vete ble të ambalazhuarBëhet me dije se të gjithë banorët do të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në “Dhomën e Dënimit”, si një mënyrë ndërgjegjësimi e reflektimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE