Connect with Us

FOTO-Nuk e harron origjinën e tij/ Jim Belushi hap lokal dhe i vendos emër shqiptar

Showbizz

FOTO-Nuk e harron origjinën e tij/ Jim Belushi hap lokal dhe i vendos emër shqiptar

Publikuar

-

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare, Jim Belushi është një nga perosnazhet që gjithnjë është shprehur krenar për origjinën e tij. Pavarësisht se ka jetuar në Amerikë aktori nuk i harron rrënjët dhe këtë e ka treguar dhe me veprimin  e tij të fundit.

Aktori ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Facebook para lokalit dhe sipër shihet tabela ku është vendosur emri i lokalit ‘Ëngjëll Caffe’. Të shumta kanë qenë komentet pozitive  për këtë përzgjedhje të aktorit.  Kujtojmë se aktori është larguar nga kinemotografia për t’ju përkushtuar fermës ku kultivon marijuanë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Sa ke tortën ke fatin”/ Arjani “thumbon” Mevlanin për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Arjan Konomi është pëlqyer shumë nga publiku si opinionist i programit Përputhen. Mevlani gjithashtu ka qenë një ndër konkurentët më të komentuar të këtij edicioni.

Pas përfundimit të programit konkurentët kanë nisur ture në vende të ndryshme. Ditën e djeshme ata kanë qenë në Ulqin.

Në ditën e ditëlindjes së tij Mevlani ka zgjedhur ta festojë me “përputhen”. Gjatë darkës stafi i ka bërë një ëmbëlsirë të vogël sa për ti fryrë qirinjëve.

LEXO EDHE:  Flakët e zjarrit përfshijnë një lokal në zonën e Bllokut

LEXO EDHE:  Ca të nënës e ca të njerkës/ Policia gjobit 50 milionë qytetarët dhe vetëm 10 milionë Blushin

Arjani nuk I lë shakatë edhe në këto raste ku i thotë Mevlanit se kjo torta është sa fati që ai ka. Duke hedhur këtu edhe kunja Ledjanës me të cilën Mevlani ka pasur një lidhje dashurie.

Mevlani dhe gjithë të tjerët e kalojnë me sportivitet situatën duke krijuar të qeshura./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fansat e presin me urime dhe tortë/ Ja e papritura që i ndodhi Mevlanit në Ulqin

Publikuar

-

Nga

Feston sot 30 vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët  më të pëlqyer dhe komentuar të Përputhen. Ai është diskutuar për shumë për mardhënien e tij me vajzat Brenda në program.

Ditën e djeshme Mevlani festoi 34 vjetorin e tij, por grupi ka qenë në tur në Ulqin ku edhe kanë festuar ditëlindjen e tij.

Fasnat e Ulqinit e kanë pritur duke i kënduar këngën e ditëlindjen edhe me tortë gjithashtu. Mirëpo jo çdo gjë ka shkuar si duhet, pasi kanë përfunduar së kënduari fansat ja hedhin tortën në ftyrë atij.

LEXO EDHE:  Video-Aktori shqiptar i habit të gjithë/ Del me të brendshme në mes të rrugës por…

LEXO EDHE:  Ca të nënës e ca të njerkës/ Policia gjobit 50 milionë qytetarët dhe vetëm 10 milionë Blushin

Mevlani e kaloi duke qeshur dhe duke marrë çdo gjë lehtë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbulohet djali me të cilin Ledjana u kap në makinë/ Ja, kush është ai

Publikuar

-

Nga

Ledjana u rikthye sërish në qendër të vëmendjes.

Një fotografi e saj në makinë me një mashkull misterioz, publikuar nga portalet kosovare, bëri xhiron mediatike.

U tha pamjet janë shkrepur në një karburant në Mitrovicë, por kush është mashkulli në fjalë dhe çfarë e lidh atë me Ledjanën?

Personi në fjalë është një mik i Ledjanës me origjinë nga Turqia, ai quhet Onur dhe me profesion është parukier.

Së fundmi, Onuri, me të cilin Ledjana bashkëpunon sa i përket imazhit të saj, në Tiranë është në përgatitje të hapjes së sallonit të ri të bukurisë në Mitrovicë, ku Ledjana si imazh do të jetë e ftuar në hapje.

LEXO EDHE:  Drogë dhe prostitucion në lokal/ Arrestohet pronari i dënuar më parë për vrasje

LEXO EDHE:  'Vetëm me një çorape'/Aktori i njohur del nudo në rrugët e Londrës

Mes dyshes nuk ka as më shumë e as më pak se miqësi dhe bashkëpunim profesional.

Mister mbetet nëse Ledjana është në një lidhje të re apo jo, mirëpo sa i përket Onurit – nuk ka asgjë të fshehtë e as të pasqaruar nga tani e tutje./CNA.al

LEXO TE PLOTE