Connect with Us

VIDEO-Pas tatuazhit gjigant në të pasme/ Reperja e famshme tregon pamjen e re

Showbizz

VIDEO-Pas tatuazhit gjigant në të pasme/ Reperja e famshme tregon pamjen e re

Publikuar

-

Reperja e famshme Cardi B, pak kohë më parë zbuloi nëpërmjet një videoje në rrjetet sociale tatuazhin gjigant që kishte realizuar së fundi në trupin e saj.

Tatuazhi fillonte nga pjesa lart e trupit për të përfunduar deri tek kofshët. Por Cardi B nuk ndalet me ndryshimet në pamjen e saj.

Reperja ka publikuar disa video ku tregon flokët e saj flakë të kuqe me refleks pink dhe gjoksin me bikini.

LEXO EDHE:  Si të realizoni sfidën e siluetit në “Tik Tok?”/ Truku për të përfunduar trendin e momentit

Teksa bën rap, Cardi B tregon fizikun e saj tejet bombastik dhe të gjithë mbetëm gojëhapur.

Për më tepër shihni videot  e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Giussepe vë në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Publikuar

-

Nga

Giussepe ve në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Giussepe, një nga konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen +40”, ka vënë në siklet Shqipen gjatë takimit që kanë zhvilluar së bashku.

Ai i kujtoi eksperiencat e saj të mëparshme, që siç ka treguar Shqipja kanë qenë të hidhura dhe kjo e fundit tha se ata kanë qenë pjesë e së kaluarës.

Pas kësaj ai e vuri konkurenten në siklet duke e pyetur nëse bën akoma seks. Shqipja deklaroi se po, ndërsa rrëfeu se ka një kohë të gjatë pa kryer marrëdhënie seksuale duke qenë se jeta nuk është treguar e butë me të.

LEXO EDHE:  FOTOT/Ja gjoksi më i bukur i Londrës

LEXO EDHE:  Zhupa nxjerr videon/ "Të rinjtë mbi tarracën e Bashkisë së Tiranës, pa maska e doreza"

Pjesë nga biseda:

Giussepe: A bën akoma seks ti?

Shqipja: Them se po.

Giussepe: Them kush e di se unë nuk ndalova nga seksi. Unë nuk ndaloj nga duhani dhe nga seksi, nga kazinoja po.

Shqipja: Po të jetosh me mua duhanin nuk do e pish./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sara flet për vazhdimin e lidhjes me Atdheun/ Ja si janë marrdhëniet mes çiftit

Publikuar

-

Nga

Dekaruan se ishin ndarë/ Për herë të parë Sara flet publikisht për lidhjen me Atdheun Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se I kishin dhënë fund romancës me tyre. Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre. Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër. Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë.

Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se i kishin dhënë fund romancës me tyre.

Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara  një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre. Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër.

LEXO EDHE:  Trendi më i çuditshëm i Krishtlindjeve/ Gjoksi jashtë!

LEXO EDHE:  Zhupa nxjerr videon/ "Të rinjtë mbi tarracën e Bashkisë së Tiranës, pa maska e doreza"

Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ Ja çfarë bën në mes të rrugës

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një ndër personazhet më të pëlqyer për publikun shqiptar.

Së fundmi ai është bërë akomë më i përfolur dhe pëlqyer nga emisioni Përputhen ku ka qenë analist.

Pas përfundimit të emisionit konkurentët kanë nisur turin në qytete të ndryshme të Shqipërisë.

Teksa kanë qenë rrugës për në Berat konkurentët së bashku me autoren dhe opinionistin Arjan Konomi ja kanë marrë valles në mes të rrugës.

LEXO EDHE:  Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me “bishën” e fitnesit

LEXO EDHE:  Trendi më i çuditshëm i Krishtlindjeve/ Gjoksi jashtë!

Ata shihen shumë të qeshur dhe të lumtur teksa kërcejnë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE