Connect with Us

Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Chloe Ferry çmend ndjekësit me fotot e fundit

Showbizz

Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Chloe Ferry çmend ndjekësit me fotot e fundit

Publikuar

-

Nuk përmbahet ylli i televizionit/ E veshur me të brendshme tërësisht të tejdukshme ndez rrjetin

Chloe Ferry nuk ndalet dot së reklamuari format e saj bombastike. Nga fotot e publikuara së fundi Chloe tregon rezultatet e shkëqleyra që i ka arritur falë palestrës.

E veshur me bikini Chloe ka treguar të pasmet e saj të fromësuara më së miri dhe belin e hollë. Ndryshimi në pamjes e saj vjen pasi bukuroshja bjonde u përball me shumë kritika nga ndjekësit për operacionet plastike.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e botërorit/ Fotot e ruses që çmendi tifozët më pozat e saj

Ajo u shpreh se është ndjerë shumë e paragjykuar dhe kjo e ka shtyrë që të kujdeset më shumë për trupin e saj dhe mbi të gjitha ta vlerësoj atë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ermal Mamaqi e thotë publikisht/ “Elvana Gjata, aktorja më e paguar në historinë e filmave shqiptarë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Ermal Mamaqi ka deklaruar se këngëtarja Elvana Gjata është aktorja më e paguar në historinë e filmave shqiptarë.

Në një intervistë për Prive, Ermal Mamaqi është shprehur se të marrësh Elvana Gjatën në çfarëdo lloj projekti duhet të jesh shumë i përgatitur financiarisht.

Unë mendoj se ‘Dy gisht mjaltë 2’ do ketë më shumë sukses se i pari. ‘Dy gisht mjaltë’ është një nga dashuritë e mia të para në botën e prodhimeve të filmave sepse më mësoi si vërtet bëhet një film, një prodhim kinematografik. Elvana gjithashtu është një nga njerëzit e mi të dashur, e cila më ka ndihmuar të bëj hapa të mëdhenj në jetë dhe besoj kjo duket në prodhimin e filmit dhe atë që do vijë më vonë.LEXO EDHE:  Modelja që i sfidon të gjithë me format e saj/ Fotot më përvëluese të Eriana Blanco

LEXO EDHE:  FOTO-Aktorja shqiptare e filmave me “pullë të kuqe” “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

Ne kemi hyrë pa kushte, por padyshim që Elvana është një nga artistet më të shtrenjta në historinë e muzikës dhe filmave shqiptar. Kështu që të marrësh Elvana Gjatën në një prodhim të çfarëdolloji duhet të jesh shumë i përgatitur financiarisht.

Unë e di si janë pagesat e aktorëve, këngëtarëve etj dhe me shumë siguri dhe garanci të them që është aktorja më e paguar ndonjëherë në historinë e filmave shqiptarë”, ka thënë Ermal Mamaqi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalen Fifi dhe Monika/ Këtë herë në lojë përfshijnë dhe banorin e ri të Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Monika kanë përgatitur sërish një rreng për banorët e Big Brother Vip. Gjatë mbrëmjes së kaluar ato kanë menduar të bëjnë një lojë ku pjesë të kësaj kanë bërë edhe Dj Pm.

Së bashku me vajzat, Dj Pm ka dhënë disa alternativa se çfarë mund tu bëjnë banorëve. Deri më tani alterantivat kanë qenë rrobat dhe këpucët, ndërsa presim të shohim planin e vendosur në zbatim, për të parë edhe reagimin e banorëve.

LEXO EDHE:  Fotot e saj pushtojnë rrjetin, kjo është femra më joshëse që keni parë

LEXO EDHE:  Fotot e saj pushtojnë rrjetin, kjo është femra më joshëse që keni parë

Dy rrengjet e krijuara më parë nga Fifi dhe Monika nuk janë pritur dhe aq mirë nga banorët, ku ka patur dhe shumë debate dhe pakënaqësi ndaj dyshes. Të shohim se si do të reagojnë këtë herë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Skandali Alvisa-Hysen/ Antonela Berisha reagon e revoltuar: Më kujtohet vetja, nuk duhet të dhunohet një grua

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Personazhe të shumtë kanë reaguar pas skandalit të Hysenit dhe Alvisës, ku në Prime Përputhen u publikuan regjistrime dhe video ku u zbulua se dy konkurrentët e kishin rifilluar sërish lidhjen e tyre pas hyrjes në program.

Ndërkohë nga ana tjetër Alvisa ka mohuar akuzat që Hyseni ka bërë ndaj saj, duke u shprehur se është ndierë e kërcënuar dhe e shantazhuar nga ai, pasi ka thënë se videot do të publikohen nëse ajo nuk largohet nga programi.

Ky skandal është komentuar pafund në rrjetet sociale, ku ka patur shumë reagime dhe personazhe që i kanë dalë në mbrojtje konkurrentes.

Së fundi Antonela Berisha, ish konkurrentja e Përputhen 2 ka dalë në krah të saj duke dhënë mesazhin se një grua kurrësesi nuk duhet të dhunohet as psikologjikisht dhe as fizikisht.Alvisa unë jam me ty dhe afër çdo gruaje që dhunohet, kërcënohet mbahet me kamera me vëzhgime. Të gjithë ta hodhën ty fajin se fundja faji gruas i mbetet.

Më kujtove veten time një natë në prime! Sot pashë një femër të dhunuar nga të gjithë. Dhe ti pseudo burrë Hysen nuk je veç se një dhunues fizik dhe psikologjik.

Nuk më intereson faji. Faji ngelet jetim, nuk duhet të dhunohet dhe poshtërohet një grua ashtu përball të gjithëve pa asnjë reagim!

Jam shumë e sigurt që në jetën tuaj ju ka ndodhur një rast i tillë në shoqëri apo në familje apo dhe vet tek ju, e për këtë jepini forcë njerëzve të dhunuar ashtu sikur do ta donit dhe ju po të ishit në vend të saj”, shkruan Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE