Lidhja kriminale e Lulzim Bashës dhe Ben Blushit me inceneratorët

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha në pothuajse çdo dalje të tij mediatike, kryefjalë ka “koncesionet dhe oligarkët”, pavarësisht se faktet kanë treguar jo pak herë se Basha “fle” me të ashtuquajturit oligarkë. I tillë është rasti i Agron Papulit, i cili u sulmua në disa deklarata mediatike por më pas ra heshtje dhe … Continue reading Lidhja kriminale e Lulzim Bashës dhe Ben Blushit me inceneratorët