Connect with Us

VIDEO-E veshur me tanga/ Dafina Zeqiri realizon tatuazhin e ri tek të pasmet

Showbizz

VIDEO-E veshur me tanga/ Dafina Zeqiri realizon tatuazhin e ri tek të pasmet

Publikuar

-

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit. Të gjithë e kemi vënë re pasionin e saj të madh që ka për tatuazhet pasi në foto që ajo publikon pjesa më e madhe  e trupit të saj është e mbushur plot me tatuazhe.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku shihet duke realizuar tatuzhin e saj më të fundit në të pasmet e saj. E shtrirë dhe e veshur me tanga, Dafina ka fokusuar pjesën ku po realizon tatuazhin e radhës.

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çfarë ka gdhendur tek të pasmet e saj por me siguri që shumë shpejt do e shikojmë në postimet e saj të radhës.

LEXO EDHE:  Merret në mbrojtje 20-vjeçarja që filmoi Shukri Xhelilin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  “U bëra bjonde për vjehrrën time”/Këngëtarja publikon foton

LEXO EDHE:  “Vogëlushja ime…”/ Afërdita Dreshaj i bën vetes “dhuratën” super luksoze

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Tatuazhi më i ri i David Beckham na la pa fjalë!

LEXO EDHE:  "Ndonjëherë dhe unë jam e zhveshur"/Këngëtarja e njohur "acarohet" me njerëzit që i kritikojnë fëmijët

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Provokon Dafina Zeqiri/ Kërcen e zhveshur në shtrat

LEXO EDHE:  Byzylyk 80 mijë dollarë/Këngëtarja e njohur i bën dhuratën marramendëse vajzës 10 muajshe

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE