Connect with Us

Modelja me trupin më perfekt/ Fotot më sensuale të Kendall Rae me bikini

Showbizz

Modelja me trupin më perfekt/ Fotot më sensuale të Kendall Rae me bikini

Publikuar

-

Kendall Rae Knight është bërë e njohur në realityshoën Love Island. Ajo numëron më shumë se 900 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet seksi.

Ylli i televizionit ka një trup fantastik të cilin e reklamon me bikini minimaliste duke ndezur kështu rrjetin nga komentet dhe pëlqimet.

Përsa i përket jetës private ajo është shumë e dashuruar partnerin e saj. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Kendall Rae Knight./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ajo tha “Po”/ Amari i dhuron “unazën” më të bukur mami Oltës

Publikuar

-

Nga

Aktorja Olta Gixhari pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Bukuroshja solli në jetë djalin të cilin vendosi ta quante Amar. Aktorja nuk ndalet në asnjë moment pa e shprehur lumturinë që Amar i dhuron çdo ditë.

Së fundi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj “unazën” që i ka dhuruar Amar, e cila është më e bukura që mund të keni parë ndonjëherë.

LEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe publikon foton nga pushimet/ Tregon vështirësitë "e mëdha" të realizimit të saj

Ajo mban në gisht biberonin e vogël të bebeve dhe krahas shkruan se ka thënë “Po” përgjithmonë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u përgjigjem njerëzve që përpiqen të më ulin”/ Arjola Demiri jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat

Publikuar

-

Nga

Aktorja shumë e dashur e humorit Arjola Demiri ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në daljen e saj të parë në ekran. Arjola nuk u komentua vetëm për talentin por edhe për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi ajo ka ndarë në instagramin e saj një foto ku shfaqet me shumë vetëbesim dhe krahas jep një mesazh shumë të fortë për të gjitha vajzat. Ajo jep mesazhin se nuk duhet të lejojnë askënd t’i ulin apo keqtrajtojnë pasi janë të fuqishme.“Unë jam një grua e fortë. Nuk ndjej keqardhje për veten time, dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam një e mbijetuar dhe jo një viktimë. E kam nën kontroll jetën time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Asnjëherë mos kërkoni falje për të qenë një grua e fuqishme.”, ka shkruar Demiri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Partnerja e Seldit habit ndjekësit/ I drejton pyetjen që po “trazon” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Partnerja e Seldit habit ndjekësit/ I drejton pyetjen që po “trazon” rrjetin

Pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka qenë shumë i komentuar në mediat rozë për jetën e tij private. Pak kohë më parë ai prezantoi dhe të dashurën e tij të re, Sindi Cela.

Këngëtari publikoi foton ku shihej duke u puthur në buzë dhe e uronte për ditëlindje.

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on


Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit e ngacmonin në rrjetet sociale me komente të tipit “Sa herë ke qenë i fejuar”. Duket se kjo është pyetja që së fundi po e mundon edhe partneren e tij e cila teksa ka publikuar një foto me këngëtarin shkruan në mënyrë ironike: “Kur e pyes sa here ke qene i fejuar 😅”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE