Connect with Us

Bjondina s*ksi e Instagramit/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt

Showbizz

Bjondina s*ksi e Instagramit/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt

Publikuar

-

Arabella Chiwas është bërë e njohur në realityshown e famshëm “Love Island.” Bukuroshja bjonde është një modele, një yll Instagrami si dhe një yll televizioni.

Përveç modelingut Arabella ka dhe një pasion shumë të madh për palestrën ku kohën më të madhe e kalon duke ushtruar.

Kjo është dhe arsyeja pse ajo ka një fizik shumë të tonifikuar që do ta kishin zili të gjitha vajzat. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Arabella Chiwas./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Burri që do doja të përqafoja gjithmonë”/ Sara i bën dedikimin special Ledrit

Publikuar

-

Nga

Ditën e stome reperi i njohur Ledri Vula ka festuar ditën e lindjes, ndërsa urimin më të veçantë duket se e ka marrë nga partnerja e tij, Sara Hoxha.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqen duke u puthur gjatë përëndimt të diellit, ndërsa shkruan se ai është burri që do të donte të përqafonte gjithmonë në zemrën e saj.

LEXO EDHE:  VIDEO-Modelja e famshme e fitnesit i vë flakën rrjetit/ Ngre temperaturat me trupin mbresëlënës

LEXO EDHE:  Foto/Modelja e njohur nuk ndalet me pozat seksi, tregon format bombastike në plazh

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen burrit që do doja të përqafoja përgjithmonë në zemrën time #Culi”- ka shkruar Hoxha krah fotos ku shfaqet duke puthur Ledrin./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjonde dhe kaçurrelse/ Rudina Magjistari ndryshon ‘look’ dhe duket kaq ndryshe

Publikuar

-

Nga

Bjonde dhe kaçurrelse/ Rudina Magjistari ndryshon ‘look’ dhe duket kaq ndryshe

Moderatoren Rudina Magjistari jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të drejta bjonde.

Por, së fundmi moderatorja ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve duke u kthyer në një kaçurrelëse.

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram, Rudina ka pyetur ndjekësit “Po apo jo” për lookun e saj të ri. E sigurisht që komentet kanë qenë mjaft pozitive, me moderatoren që duket mjaft bukur me modelin e ri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Largimi nga Top Channel i Xhemi Shehut, zbulohen prapaskenat

Publikuar

-

Nga

Debatet e forta, intrigat dhe përplasjet e saj dhe të trupës  me drejtorin Ben Blushi, kanë bërë që moderatorja Xhemi Shehu, të largohet nga Top Channel.

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer”>

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”color: #32373c;box-shadow: none;”>
CNA | City News Albania

City News Albania

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”position: relative;display: inline-block;padding-left: 35px;color: #82878c;box-shadow: none;”>
CNA

mësoi se përplasjet me Blushin kanë filluar në muajin Mars, si dhe ndërhyrjen e tij brutale për ndërprerejen e spektaklit humoristik Portokalli.

LEXO EDHE:  Foto/Modelja e njohur nuk ndalet me pozat seksi, tregon format bombastike në plazh

LEXO EDHE:  VIDEO-Modelja e famshme e fitnesit i vë flakën rrjetit/ Ngre temperaturat me trupin mbresëlënës

Ben Blushi ka pasur debate të forta edhe me trupën e Portokallisë dhe regjizorin Altin Basha.

Prej disa muajsh në media raportohet se shumica e aktorëve dhe drejtuesit e spektaklit do të largohen në një media tjetër.

Hapi i parë duket qartë që është largimi i Xhemi Shehut një prej ikonave kryesore të Top Channel./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE