“Më kërcënuan me thikë”/ Moderatorja shpërthen në lot, tregon incidentin e tmerrshëm

8 Qershor 2020, 10:29, Lifestyle CNA
“Më kërcënuan me thikë”/ Moderatorja

Moderatorja e njohur e ekranit Fjoralba Ponari ka treguar incidemtin e tmerrshëm që i ka ndodhur disa vite më parë kur ishte nëj studente. E ftuar në emisionin Ëake up ajo nuk i mbajtur dot lotët teksa pyetet për historinë e këtij incidenti. Moderatorja ka shpërhtyer në lot teksa ka rrëfyer incidentin.

?Kam qenë në vit të parë të shkollës së lartë kur jam sulmuar fizikisht. Kam qenë nën kërcënimin e një thike? Agresori im ishte në gjendje të dehur dhe në ato kushte nuk e di sesi mund të kishte përfunduar. Fatmirësisht aty u ndodhën dy zotërinj që më ndihmuan. Agresori im ishte me kapele dhe nuk e denoncoja dot, pasi zëre se po denoncoja një fantazëm. Në atë kohë kam kaluar ankthe shumë të mëdha?.- tregon Ponari.

Moderatorja ka treguar se mbështetja e saj më e madhe për të kaluar këtë gjendje, kanë qenë nga prindërit e saj, duke qenë se janë mjekë me profesion./ CNA.al

Lajmet e fundit nga