Si rrallëherë më parë/ Lulzim Basha publikon foto me prindërit dhe vëllain: Një e dielë e veçantë

7 Qershor 2020, 12:53, Politikë CNA
Si rrallëherë më parë/ Lulzim Basha publikon foto me

Si rrallëherë më parë, kryetari i Republikës së Re Lulzim Basha, ka publikuar një foto me prindërit e tij dhe me vëllain.

Ndonëse nuk flet shumë në publik për ta, Basha sot ka uruar publikisht nënën e tij, e cila feston ditëlindjen.

?Një e dielë e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua, vëllain tim dhe babain tonë, tek i uruam njeriut tonë më të dashur ditëlindjen. Nga ky gëzim i familjes tonë ju uroj të gjithëve një të dielë të gëzuar!?, shkruan kryedemokrati në rrjetet sociale.

Kjo është një ndër rastet e ralla kur kryetari i Republikës së Re ndan me ndjekësit e tij momente familjare duke na prezantuar edhe anëtarët e familjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga